Tai, ką šiandien vadiname palapinėmis, iš tikrųjų atsirado XX a. viduryje Amerikoje. Tada buvo sukurta pirmoji stovyklavimo palapinė, skirta nakvoti kelionių į gamtos rezervatus metu.

Vėliau, apie 1920 m. pramonės įmonės pritaikė modernius sprendimus, tad lauko statinius imta naudoti vestuvėms ir šventėms. Gaminys tapo lengvesnis ir greičiau pastatomas, todėl įgijo stebėtiną populiarumą visame pasaulyje. Dabar paviljonai ir palapinės yra vienas pagrindinių vakarėlių, vestuvių, išleistuvių ir kitų lauko renginių atributas, o palapinių nuoma renginiams tapo visame pasaulyje prieinama paslauga.

Platus pasirinkimas

Mėgautis renginiais lauke teko kiekvienam. O ir gamtos išdaigos ne tokios baisios, kai šventė ar renginys kruopščiai suplanuoti. Mūsų interneto svetainėje galite išsinuomoti įvairių formų, dydžių ir tipų palapinių bei paviljonų: klasikinio stiliaus modulines, subtilias Crown, palapines, egzotiškas Stretch ir piramidės formos palapines, taip pat subtilius arkinius paviljonus ir kompaktiškas prekybines palapines.

Palapinių ir paviljonų danga yra viena svarbiausių medžiagų, apsauganti lauko renginį nuo netikėtumų. Pagaminti naudojant pažangias medžiagas – tvarų vinilą ar tankų PVC tentą – gaminiai yra ilgaamžiai, atsparūs temperatūros kaitoms, o svarbiausia – apsaugo ir nuo vėjo, ir nuo lietaus. Subtili spalva arba skaidri danga puikiai tinka tiek kasdieniams, tiek įmantriems renginiams.

Danga tvirtinama prie specialių aliuminio lydinio konstrukcijų, kurios atsparios korozijai, yra patvarios ir atlaiko itin didelę apkrovą. Jos beveik 30% lengvesnės už plienines, todėl yra patogios transportuoti ir montuoti.

Renginiams, šventėms, vestuvėms

Renginys ant nosies renginys, o nesinori užsidaryti už keturių sienų? Iš didelio asortimento išsirinkite palapinių ir paviljonų nuomai, kurie puikiai atitiks artėjančios šventės tematiką ir lūkesčius. Svarbiausia suplanuoti vietą, žinoti dalyvių kiekį ir dizainą. Vestuvinės palapinės nuoma - puikus variantas, kai norima savo šventę švęsti gamtoje, tačiau apsisaugojama nuo dažnai neprognozuojamo šaltesnio oro ar lietaus, o didelių palapinių nuoma - kai žmonių skaičius yra didesnis negu galima sutalpinti namuose. 

Kiek dalyvių susirinks į organizuojamą pobūvį. Nedideliems pobūviams ar gimtadieniui puikiai tiks M, L dydžių paviljonai Pagoda. Tai erdvūs, jaukūs statiniai ir pritaikyti jaukioms nedidelėms šventėms ar renginiams. Planuojantiems laiką leisti lauke, bet apsaugoti maistą ir kitus asmeninius daiktus nuo karščio ar lietaus, galima rinktis prekybines palapines, kurios atlieka nedidelio užkandžių baro funkciją.

Didesniems renginiams paviljonus išplėskite tiek, kad tilptų iki 1500 asmenų. Kokybiškos konstrukcijos yra jungiamos dalimis, todėl paviljono plotą didinkite pagal poreikį. Aukštos lubos be vidinių kolonų suteikia erdvumo, o paviljonai su atveriamais langais, durimis, užuolaidomis užtikrins efektyvią oro cirkuliaciją ir patogų įėjimą į renginio vietą. 

Prabangiems pobūviams svarbus dizainas: modernūs arkiniai paviljonai su aukštomis lubomis suteikia erdvumo pojūti ir galimybę paprasčiau dekoruoti erdvę. Atviras arba skaidrus modulinis paviljonas leis pasijusti tarsi patirtumėte gražiausias gyvenimo akimirkas po atviru dangumi, o privatiems renginiams puikiai tinka uždaras konstrukcijos tipas.

Elegancija spinduliuojantys Crown paviljonai paverčia šventes magiškomis. Tai labiausiai pamėgti stilingi pokylių ir vestuvių įrenginiai. Šie paviljonai yra puošnūs, todėl ir be šventinių dekoracijų interjeras atrodo gražiai, o erdvė patogi šokiams ir pramogoms.

Kiek kainuoja išsinuomoti paviljoną?

Svarbiausia organizuojant renginius yra suplanuoti šventės vietą ir žinoti apytikslį dalyvių skaičių. Nuo to priklauso, kiek svyruos biudžetas. Nedidelėms asmeninėms šventėms palapines galima išsinuomoti itin pigiai. Mugėms skirtų prekybinių lauko palapinių nuoma viena pigiausių, tad joms nereikės skirti atskiro biudžeto.

Modulinių montuojamų palapinių nuoma priklauso nuo šventės dalyvių skaičiaus. Kadangi didesnės konstrukcijos statiniai montuojami, kaina didėja už kiekvieną papildomą konstrukciją. Jei planuojamos vestuvės, prašmatnus pokylis ar oficialus renginys, fiksuoto dydžio Arikiniai, Crown ar Stretch tipo paviljonai nuomojami už standratinę kainą, kuri svyruoja nuo montavimo aplinkybių (pagrindo, privažiavimo ir kt). Tokie paviljonai puikiai atitinka šventės sumanymą ir atrodo elegantiškai. Tai užtikrins prabangos dvelksmą ir jaukią atmosferą svarbiausių renginių metu.

Kodėl rinktis mus?

Pamirškite apie ribotą dalyvių skaičių, gamtos išdaigas ar triukšmą po dešimtos! Elektroninėje parduotuvėje rasite platų asortimentą tradicinių, modernių ir egzotiškų palapinių bei paviljonų, kas pavers artėjantį renginį nepamirštamą. Nuomojame sertifikuotų gamintojų prekes, todėl galime užtikrinti aukščiausios kokybės standartą.

Įrangos asortimentas itin platus, todėl kiekvienas išsirinks viską, ko reikia šventei ar renginiui gera kaina. Palapinių ir paviljonų nuoma internetu paįvairina asmenines šventes ir viešus renginius Vilniuje bei kituose miestuose.
Išsirinkote, o gal kilo klausimų? Susisiekite su mumis šiandien ir sužinokite nuomos galimybes išskirtinėms progoms!

Dažnai užduodami klausimai

Reikia pagalbos? Čia pateikiami dažniausiai mūsų pirkėjų užduodami klausimai:

Kokį paviljoną rinktis?

Renkantis paviljono dydį, formą ar net spalvą reiktų įsivertinti kiek planuojate sulaukti svečių, kiek turima vietos ar net koks renginio tipas. Reiktų apsispręsti kam teikiate prioritetą: modernumui ar klasikai. Siūlome susisiekti su mumis ir pasidalinti informacija apie savo renginį, o mes savo ruožtu padarysime viską, kad padėtume Jums išsirinkti.

Paviljonai yra statomi ant skirtingų pagrindų naudojant skirtingas tvirtinimo technologijas. Esame profesionalai, pasiruošę pastatyti savo įrangą ant įvairių paviršių. Apie jūsų renginyje numatoma pagrindą būtinai padiskutuosime ir su Jumis.

Apie konkrečios įrangos montavimo darbus teiraukitės elektroniniu paštu arba telefonu. Montavimo laikui turi įtakos galimybė privažiuoti prie vietos, pagrindas.

Paviljono kainai turi įtakos jo dydis, sienų/stogo medžiagos, forma bei data, kuriai reikalingas paviljonas. Mūsų įmonė specializuojasi tik išskirtinai kokybiškos įrangos nuomoje. Gerbiame Jus ir Jūsų renginio dalyvius, todėl garantuojame, kad nuomojama įranga bus tvirta, kokybiška ir tinkama naudojimui. Rinkoje yra nemažai tiekėjų, kurie nuomoja įrangą, kuri gali tiesiog sulūžti, jeigu gautų daugiau apkrovos (stipresnis vėjas/svoris/sudėtingesnis pagrindas) – nerizikuokite savo renginio sėkme. Prieš rinkdamiesi paviljoną palyginkite skirtingų įmonių nuomojamų paviljonų konstrukciją, tentinės medžiagos storį – geriau pažiūrėję pamatysite, kad pigiausi paviljonai būna lyg kiemo pavėsinės.

Mūsų nuomojama įranga yra nauja ir kruopščiai prižiūrima, valoma. Mūsų paslaugos yra daugiau nei nuoma. Galime garantuoti, kad renginio dieną liksite patenkinti, o planavimo metu perduosime Jums visą sukauptą gerąją patirtį bei suteiksime profesionalias rekomendacijas.

Nuomos užsakymai priimami el. paštu nuoma@renginiopartneris.lt arba telefonu +370 66463991

  • Bendraukime. Pasikalbėjus apie Jūsų renginiui reikalingos įrangos poreikį mes tikrai pateiksime geriausią kainos atžvilgiu pasiūlymą.
  • Įrangos nuomos kainą sudaro ir montavimas, ir transportavimas. Jeigu Jums reikia kelių skirtingų įrangos kategorijų (pvz: kėdžių ir paviljono), visada sutaupysite rinkdamiesi vieną tiekėją. 

Taip, visą įrangą pristatome ir sumontuojame bet kuriuoje Lietuvos vietoje. 

Susisiekite!