Palapinių istorija ir jų naudojimas

XX amžiaus viduryje Amerikoje palapinės buvo sukurtos kaip būtent kelionių į gamtos rezervatus metu naudojami nakvynės būstai. Nuo tada pramonės įmonės pradėjo taikyti modernias technologijas, dėl ko palapinės tapo lengvesnės ir greičiau pastatomos. Šios savybės leido joms greitai įgyti populiarumą visame pasaulyje, o vėliau palapinės pritaikytos ir naudojant renginių organizavimui lauke.

Palapinių nuoma renginiams

Šiandien palapinės yra neatsiejamas vakarėlių, vestuvių, išleistuvių ir kitų lauko renginių elementas. Jos suteikia lankstumą ir stilių įvairių tipų šventėms. Mūsų siūloma palapinių nuoma apima įvairių formų, dydžių ir tipų palapines: nuo klasikinių modulinių iki subtilių Crown, Stretch ir piramidės formos pasirinkimų.

Platus asortimentas

Mūsų svetainėje rasite platų palapinių pasirinkimą ir lengvai išsirinksite tas, kurios puikiai tinka bet kokiam renginiui: nuo mažos šeimos šventės iki didelio oficialaus renginio. Pavyzdžiui, modulinių palapinių nuoma yra idealus pasirinkimas didesnėms šventėms, nes jas galima sujungti ir formuoti reikiamo dydžio kompleksus. Tuo tarpu piramidės formos palapinės suteikia prabangą ir išskirtinumą, idealiai tinka vestuvėms ar įmonių renginiams.

Palapinių medžiaga ir jos savybės

Svarbi kiekvienos palapinės dalis yra jos medžiaga. Mūsų palapinės pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų, tvaraus vinilo ar tankaus PVC tento, užtikrinant ilgaamžiškumą ir atsparumą ne tik temperatūros kaitoms, bet ir nepalankioms oro sąlygoms, pavyzdžiui, lietui ar stipriam vėjui. Skaidrios ar šviesios spalvos palapinės suteikia elegancijos bet kokiam renginiui.

Konstrukcijos privalumai

Palapinės konstrukcija yra pagaminta iš aliuminio lydinio, kuris yra atsparus korozijai ir labai patvarus net ir esant didelėms apkrovoms. Šios konstrukcijos yra 30% lengvesnės už plienines, kas palengvina jų transportavimą ir montavimą, leidžiant organizatoriams ar montuotojams renginių vietas paruošti greitai ir efektyviai.

Renginių planavimas su palapinėmis

Planuojant renginius lauke svarbu atsižvelgti į dalyvių skaičių, vietos dydį ir pageidaujamą atmosferą. Mūsų palapinių nuoma suteikia galimybę kiekvienam renginio organizatoriui rasti optimalų sprendimą. Palapinės yra puikus pasirinkimas norint sukurti jaukią ir apsaugotą aplinką gamtoje, ypač jei oro sąlygos yra nepastovios.

Kainodara ir paslaugų prieinamumas

Palapinių nuomos kainos priklauso nuo daugelio veiksnių, įskaitant renginio dydį, palapinės tipą ir montavimo sudėtingumą. Mes siūlome konkurencingas kainas ir lanksčias nuomos sąlygas tam, kad kiekvienas klientas galėtų rasti jam tinkamą pasirinkimą, atsižvelgiant į jo biudžetą.

Kodėl verta rinktis mūsų palapinių nuomos paslaugas?

Mes siūlome platų įvairių stilių ir tipų palapinių asortimentą, pritaikytą įvairiausioms šventėms ir renginiams. Mūsų turimos palapinės yra sertifikuotos ir atitinka aukščiausius kokybės standartus. Elektroninėje parduotuvėje pateikiamas įvairus asortimentas leidžia kiekvienam klientui rasti optimalų sprendimą, kuris paverčia bet kurį renginį įsimintinu.

Susisiekite su mumis šiandien ir sužinokite, kaip mūsų palapinių nuomos paslaugos gali padėti jūsų šventę paversti išskirtine ir nepamirštama!

Dažnai užduodami klausimai

Reikia pagalbos? Čia pateikiami dažniausiai mūsų pirkėjų užduodami klausimai:

Kokį paviljoną rinktis?

Renkantis paviljono dydį, formą ar net spalvą reiktų įsivertinti kiek planuojate sulaukti svečių, kiek turima vietos ar net koks renginio tipas. Reiktų apsispręsti kam teikiate prioritetą: modernumui ar klasikai. Siūlome susisiekti su mumis ir pasidalinti informacija apie savo renginį, o mes savo ruožtu padarysime viską, kad padėtume Jums išsirinkti.

Paviljonai yra statomi ant skirtingų pagrindų naudojant skirtingas tvirtinimo technologijas. Esame profesionalai, pasiruošę pastatyti savo įrangą ant įvairių paviršių. Apie jūsų renginyje numatoma pagrindą būtinai padiskutuosime ir su Jumis.

Apie konkrečios įrangos montavimo darbus teiraukitės elektroniniu paštu arba telefonu. Montavimo laikui turi įtakos galimybė privažiuoti prie vietos, pagrindas.

Paviljono kainai turi įtakos jo dydis, sienų/stogo medžiagos, forma bei data, kuriai reikalingas paviljonas. Mūsų įmonė specializuojasi tik išskirtinai kokybiškos įrangos nuomoje. Gerbiame Jus ir Jūsų renginio dalyvius, todėl garantuojame, kad nuomojama įranga bus tvirta, kokybiška ir tinkama naudojimui. Rinkoje yra nemažai tiekėjų, kurie nuomoja įrangą, kuri gali tiesiog sulūžti, jeigu gautų daugiau apkrovos (stipresnis vėjas/svoris/sudėtingesnis pagrindas) – nerizikuokite savo renginio sėkme. Prieš rinkdamiesi paviljoną palyginkite skirtingų įmonių nuomojamų paviljonų konstrukciją, tentinės medžiagos storį – geriau pažiūrėję pamatysite, kad pigiausi paviljonai būna lyg kiemo pavėsinės.

Mūsų nuomojama įranga yra nauja ir kruopščiai prižiūrima, valoma. Mūsų paslaugos yra daugiau nei nuoma. Galime garantuoti, kad renginio dieną liksite patenkinti, o planavimo metu perduosime Jums visą sukauptą gerąją patirtį bei suteiksime profesionalias rekomendacijas.

Nuomos užsakymai priimami el. paštu nuoma@renginiopartneris.lt arba telefonu +370 66463991

  • Bendraukime. Pasikalbėjus apie Jūsų renginiui reikalingos įrangos poreikį mes tikrai pateiksime geriausią kainos atžvilgiu pasiūlymą.
  • Įrangos nuomos kainą sudaro ir montavimas, ir transportavimas. Jeigu Jums reikia kelių skirtingų įrangos kategorijų (pvz: kėdžių ir paviljono), visada sutaupysite rinkdamiesi vieną tiekėją. 

Taip, visą įrangą pristatome ir sumontuojame bet kuriuoje Lietuvos vietoje. 

Susisiekite!