Apie mus

Esame ambicinga įmonė teikianti renginių įrangos nuomos paslaugas. Mūsų komandoje – ilgametę įvairaus masto renginių aptarnavimo patirtį turintys profesionalai. Kasdieniame darbe mes siekiame tobulumo, švaros bei kokybės. Esame gerbiami klientų už įgyvendintus projektus, išklausytus poreikius ir pasiūlytus optimaliausius sprendimus. Gerbiame kiekvieną savo būsimą ir esamą klientą, partnerį bei komandos narį. Suprantame, kad tik nuosekliai dirbdami kartu pasieksime geriausią rezultatą. Mūsų komanda nuolat tobulėja ir mokosi ne tik dėl to, kad norime teikti aukščiausio lygio paslaugas, tačiau ir dėl aistros įgyvendinti naujus projektus.
Platus paslaugų asortimentas - nuo paviljonų iki staltiesės
Kurdami šią įmonę galvojome apie klientų poreikius bei jų lūkesčius. Šiandien mūsų paslaugų asortimente - didžioji dalis renginiams reikalingos įrangos. Galime sumontuoti Jūsų renginyje net 6-ių skirtingų tipų paviljonus (Modulinius, Skaidrius, Arkinius, Crown, Pagoda, Stretch) priklausomai nuo Jūsų poreikių, renginio dalyvių skaičiaus, vietos. Renginio išpildymui siūlome net keturių skirtingų tipų kėdes- nuo ekonominių sulankstomų iki prabanga dvelkiančių sendinto medžio kėdžių. Esame pasiruošę pasiūlyti 5-ių tipų stalus pradedant banketiniais ir baigiant kavos staliukais. Esant poreikiui, sukonstruosime įstabias, arkines scenas įsimintiniems šou pasirodymams, koncertams ar konferencijoms. Mūsų paslaugų asortimente taip pat daugybė kitos įrangos (putų mašinos, pakylos, grindys, lempučių girliandos, staltiesės, sėdmaišiai, šildytuvai.)

Mūsų vertybės

Paprastumas
Suprantame, kad susidūrus su įragos nuoma pirmą kartą, Jums gali kilti daugybė klausimų. Sieksime, kad Jums būtų viskas aišku ir paprasta.
Profesionalumas
Glaudžiai bendradarbiaujame su įrangos gamintojais bei mokomės, kad tobulai išmanytume siūlomus produktus ir paslaugas
Pagarba žmogui
Gerbiame esamus ir būsimus klientus, partnerius bei savo komandos narius.
Atsakingumas
Suprantame, kad Jūsų renginio diena Jums svarbiausia, todėl garantuojame sąžiningą ir atsakingą darbą, garantuojame sutartos įrangos pristatymą, pažadų tesėjimą.
Komandinis darbas
Suvokiame komandinio darbo naudą, todėl puosialėjame santykius ir telkiame aplinkinius bendro tikslo siekimui. Stengiamės į savo komandą priimti tik savo srtities specialistus, kurių dėka užtikrinti jums tinkamą aptarnavimą.
Inovatyvumas
Nauji produktai ir sprendimai - tai, kas veža mus į priekį! Nuolat stebime rinkos naujovės bei kartu su partneriais jas kuriame patys!
Mūsų įmonė skaičiais
6
Metai patirties
Veiklą vykdome jau 6-ti metai. Per šį laiką užsitarnavome klientų pagarbą.
100%
Įrangos
Dažniausiai turime viską "iš vienų rankų", ko reikia jūsų renginiui.
>3,000
Renginių
Nuomojama įranga aptarnavome daugiau nei 3000 renginių!
2500
žmonių
Tiek žmonių galėtume sutalpinti po mūsų paviljonais
2
šalys
Džiaugiamės, jog turime užsakymų ne tik Lietuvoje, tačiau ir kaimyninėje Latvijoje!

Mūsų kontaktai

Susisiekite su mūsų nuomos skyriumi:
Adresas
Kalvarijų g. 159, Vilnius
Telefono numeris
El.paštas

Susisiekite!