Scenų nuoma

Skaityti daugiau
Plotas: 32m²
Aukštis: 4m
Galimi priedai: Grindys, lempučių girliandos, pakylos, stalai, kėdės, sėdmaišiai, šildytuvai, kita įranga

Sunku įsivaizduoti koncertą, šventę ar renginį, kuriame nebūtų scenos ant kurios vyksta pasirodymai, atlikėjų performansai, įvairūs apdovanojimai. Tai – pagrindinis akcentas, kuriame nuolatos vyksta veiksmas, todėl renginio dalyvių ar svečių dėmesys dažniausiai sukoncentruotas būtent į sceną ir jame esančius žmones. Mūsų elektroniniame puslapyje galite rasti išskirtinio, inovatyvaus dizaino arkines scenas bei pakylas, kurios atlieka ne tik pagrindinę savo funkciją, tačiau ir puošia renginio erdvę. Ilgametė scenų nuomos patirtis, daugybė įgyvendintų projektų ir puikūs klientų atsiliepimai daro mus patikimais Jūsų partneriais! Jei turite klausimų – kreipkitės, atsakysime į iškilusius techninius klausimus ir pasiūlysime geriausią sprendimą už prieinamą kainą.

Kokybiškų scenų nuoma

Įvairių renginių, švenčių metu ant scenos eksploatuojama brangi įranga: apšvietimas, garso aparatūra, muzikos instrumentai ar kiti vertingi daiktai, todėl scena turi būti kokybiška, pasižymėti tvirta konstrukcija ir atsparumu nepalankioms oro sąlygoms. Mūsų nuomojamos scenos pagamintos pasitelkiant patikimas medžiagas. Glaustai pateikiame gamybos ir medžiagų ypatybes:

  • Arkinės scenos konstrukcijos gamybai pasitelktas cinkuotas plienas, kuris yra tvirtas, ilgaamžis, pasižymintis atsparumu korozijai.
  • Gamybos metu konstrukcijos profiliai pjaustomi tik lazerinėmis pjovimo staklėmis, o detalių virinimui naudojami pramoniniai virinimo įrenginiai.
  • Baltas scenos stogo ir galinės sienos tentas pagamintas iš itin kokybiškos PVC medžiagos (svoris 950 g/cm2).
  • Tentų pjaustymui naudotos lazerinės pjaustymo staklės, o siuvimui – patikimos ir gamintojo atrinktos medžiagos, todėl tentas yra tvirtas, atsparus vėjui ir lietui. Dėl šios priežasties ant scenos pasirodantys atlikėjai, pranešėjai ar esanti brangi įranga bus apsaugota nuo lietaus poveikio.

Puikus pasirinkimas renginiams, koncertams ir šventėms

Arkinės scenos, lyginant su įpastomis dvišlaitėmis scenomis, turi didžiulį privalumą – pastatymo laiką. Standartinės scenos pasižymi sudėtingesniu pastatymu, todėl reikia ne tik numatyti ilgesnį pasiruošimo laiką, tačiau taip pat padidėja ir renginio išlaidos. Mūsų nuomojamos scenos lengvai ir nesudėtingai sumontuojamos (scenos nuoma kartu su pastatymu), todėl sutaupote ne tik dėl scenos nuomos kainos, tačiau ir dėl renginio erdvės nuomos laiko, mobilios scenos nuoma yra vienas iš geriausių sprendimų.
Kaip jau minėjome, arkinės scenos konstrukcija pagaminta iš cinkuoto plieno, kuris pasižymi tvirtumu. Dėl šios priežasties, esant poreikiui, ant scenos konstrukcijos galėsite kabinti apšvietimą, LED ekranus, plakatus, įvairias sunkias dekoracijas. Šios scenos tipo aukštis ties centru yra net 5 metrai (L dydžio scena), todėl galėsite įgyvendinti dekoro ar techninius sprendimus be jokių sunkumų.
Išskirtinis arkinių scenų bruožas – unikalus ir stilingas dizainas. Šios scenos puošia vestuvių, šventės ar festivalio erdvę, yra pamėgtos bet kokio koncepto renginiuose visame pasaulyje. Jūsų patogumui siūlome skirtingų dydžių scenas: M (32m2) ir L (50m2), kurias galime pastatyti tiek ant kieto pagrindo, tiek ant žolės ar smėlio. Arkinių scenų dydį rekomenduojame rinktis atsižvelgiant į vienu metu pasirodančių žmonių skaičių, muzikos instrumentų, garso įrangos ar dekoracijų dydį ir užimamą plotą. Dėl visų šių išvardytų privalumų scenos nuoma yra paprasta scenos nuomos kaina yra įkandama, o mobili scena neapsunkina pasiruošimo renginiui.

Scenos pakylos nuoma

Atsižvelgdami į savo klientų poreikius, teikiame scenos pakylų nuomos paslaugas, kurias galite nuomotis atskirai arba kartu su scena.
Nuomojamos pakylos pagamintos iš aliuminio konstrukcijos, todėl gali atlaikyti didelio svorio apkrovas. Pakylos jungiamos tarpusavyje (vienos pakylos dydis 2x1m), todėl galite išsinuomoti bet kokį Jums reikalingą plotą. Pakylų kojų aukštis yra reguliuojamas (maksimalus kojų aukštis 100 cm), todėl jų dėka galima išlyginti pagrindą ar pakelti sceną iki 100 cm. Tai – didžiulis privalumas esant didelei renginio erdvei ar nuomojantis tik pakylas. Pakylų pagrindą sudaro vandeniui atsparios, neslystantį paviršių turinčios plokštės, o scenos pakylos nuoma ir kaina yra prieinama. 
Scenas ir pakylas nuomuojame Klaipėdoje, Kaune, Vilniuje ir visoje Lietuvoje – kviečiame susisiekti!

Dažnai užduodami klausimai

Reikia pagalbos? Čia pateikiami dažniausiai mūsų pirkėjų užduodami klausimai:

Kaip pateikti nuomos užsakymą?

Nuomos užsakymai priimami el. paštu nuoma@renginiopartneris.lt arba telefonu +370 66463991

  • Bendraukime. Pasikalbėjus apie Jūsų renginiui reikalingos įrangos poreikį mes tikrai pateiksime geriausią kainos atžvilgiu pasiūlymą.
  • Įrangos nuomos kainą sudaro ir montavimas, ir transportavimas. Jeigu Jums reikia kelių skirtingų įrangos kategorijų (pvz: kėdžių ir paviljono), visada sutaupysite rinkdamiesi vieną tiekėją. 

Taip, tam tikrus daiktus galite pasiimti tiesiai iš mūsų sandėlio. Dėl užsakymo susisiekite telefonu ar el. paštu. 

Taip, visą įrangą pristatome ir sumontuojame bet kuriuoje Lietuvos vietoje. 

Mūsų nuomojama įranga yra nauja ir kruopščiai prižiūrima, valoma. Mūsų paslaugos yra daugiau nei nuoma. Galime garantuoti, kad renginio dieną liksite patenkinti, o planavimo metu perduosime Jums visą sukauptą gerąją patirtį bei suteiksime profesionalias rekomendacijas.

Susisiekite!