Baldų Nuoma

Skaityti daugiau

Baldų nuoma renginiams

Kai kiekviena smulkmena – nuo vietos iki svečių sąrašo – apgalvota, lieka tik pasirūpinti patrauklių ir patogių baldų nuoma. Mūsų svetainėje galite išsirinkti kokybiškų ir stilingų baldų šventėms, renginiams ar koncertams, kurie suteiks neįtikėtiną patogumo ir modernumo pojūtį.
Kokybiškos kėdės ir stalai šventėms

Neslėpkime, kiekvienam teko valandų valandas praleisti įsmukus į konferencijų kėdę ar stebėti koncertą sėdint. Patogumas neretai sudaro kone 70% gaunamos patirties. Norint, kad šventės praeitų išties nepriekaištingai, internetu išsirinkite įvairių spalvų, dydžių ir tipų baldų, kurie suteiks išskirtinį komfortą bet kokio tipo asmeninėms šventėms ar masiniams renginiams. Mes galime pasiūlyti įvairių dydžių paslaugas, tiek dideliems renginiams - baldų nuoma vestuvėms, tiek ir mažesniems - baldų nuoma fotosesijoms. 

Iš tvarių ir ilgaamžių medžiagų pagaminti baldai – kokybiškos medienos, storo plastiko ar plieninės konstrukcijos yra ilgaamžės bei atsparios temperatūros kaitoms. Moderni forma ir subtili spalva puikiai papuošia renginius, o tvirti baldų modeliai gerai atlaiko net didžiausias apkrovas. Patogūs montuoti, lengvi pernešti iš vienos vietos į kitą – įkurdinkite svečius pasirinktoje vietoje – baldai tvirtai laikosi ant vejos, trinkelių ar kito pagrindo.

Populiariausi prabangių švenčių atributai padės sukurti elegantišką ir stilingumu dvelkiančią atmosferą. CrossBack, skaidrios kėdės bei apvalūs banketų stalai ir baro staliukai dera tiek prie klasikinio, tiek prie modernaus dizaino. Kartu komponuojant skirtingų dydžių staliukus, o kėdėms uždėjus skoningą paminkštinimą, pavyks sukurti neapsakomai žavų komfortą.
Sulankstomi ir tvirti baldai nuomai

Šventės ar renginio sėkmę, tikėtina, daugiausiai nulemia patogios kėdės, ypač kai įsitaisius joje tenka praleisti net kelias valandas. Renginiams, kuriuose būtina užtikrinti kompaktiškumą, praverčia įvairių tipų sulankstomų kėdžių nuoma. Atviroje erdvėje tobulai įsikomponuoja mediniai baldų komplektai, kuriuos taip pat lengva pernešti ir patogu naudoti. Sunkios ir itin tvirtos kėdės suteikia solidumo ir elegantiškai papuošia prabangias šventes.

Įvairių dydžių stalų nuoma leis susodinti svečius tiek poromis, tiek grupėmis. Nėra nieko patogiau kaip apvalūs banketo staliukai bei iš didelių stalų montuojamas švediškas stalas. Tvirtinami stalai atlaiko dideles apkrovas, juos patogu montuoti ir galima įvairiai dekoruoti. Nusprendus įsirengti kokteilių vietą, pasitarnaus kompaktiškas ir drėgmei atsparus baro stalas. Sulankstomi mediniai stalai tobulai tinka tiek lauko, tiek vidaus renginiams. Kaip ir kėdes, juos patogu naudoti ir sandėliuoti dedant vienus ant kitų.

Poilsio zona ar kino seansas po atviru dangumi įsmukus į minkštą krėslą – vien mintis apie sėdmaišių nuomą skamba komfortiškai. Standartinio dydžio sėdmaišių spalvos skirtingos, todėl baldą pavyks priderinti prie interjero ar eksterjero. Drėgmei atspari danga apsaugo nuo gamtos išdaigų, o polistirolo užpildas puikiai prisitaiko prie kūno formų ir suteikia malonumą sėdint, todėl šių baldų nuoma šventėms yra labai populiari. 

Kodėl rinktis mus?

Iš plataus asortimento išsirinkite tradicinių, modernių ir stilingų baldų, kurie pavers jūsų šventes ir renginius puošniais ir patogiais. Sertifikuoti gamintojai garantuoja aukščiausią kokybės standartą, o mes užtikrinsime geriausią kainą rinkoje. Baldų nuoma internetu paįvairins šventes ir renginius didžiuosiuose šalies miestuose – Kaune, Vilniuje ir Klaipėdoje ir visoje Lietuvojee.

Kilo klausimų? Norėtumėte išsinuomoti didesnį kiekį ar net įsigyti baldų? Susisiekite su mumis dėl papildomos informacijos jau dabar!

Dažnai užduodami klausimai

Reikia pagalbos? Čia pateikiami dažniausiai mūsų pirkėjų užduodami klausimai:

Kaip pateikti nuomos užsakymą?

Nuomos užsakymai priimami el. paštu nuoma@renginiopartneris.lt arba telefonu +370 639 70116

  • Bendraukime. Pasikalbėjus apie Jūsų renginiui reikalingos įrangos poreikį mes tikrai pateiksime geriausią kainos atžvilgiu pasiūlymą.
  • Įrangos nuomos kainą sudaro ir montavimas, ir transportavimas. Jeigu Jums reikia kelių skirtingų įrangos kategorijų (pvz: kėdžių ir paviljono), visada sutaupysite rinkdamiesi vieną tiekėją. 

Taip, tam tikrus daiktus galite pasiimti tiesiai iš mūsų sandėlio. Dėl užsakymo susisiekite telefonu ar el. paštu. 

Taip, visą įrangą pristatome ir sumontuojame bet kuriuoje Lietuvos vietoje. 

Mūsų nuomojama įranga yra nauja ir kruopščiai prižiūrima, valoma. Mūsų paslaugos yra daugiau nei nuoma. Galime garantuoti, kad renginio dieną liksite patenkinti, o planavimo metu perduosime Jums visą sukauptą gerąją patirtį bei suteiksime profesionalias rekomendacijas.

Susisiekite!