Arkinės Palapinės Nuoma

Skaityti daugiau

Norite surengti šventę vaikystėje išbraidytose pievose? O galbūt suorganizuoti renginį atviroje erdvėje? Išskirtinio dizaino arkinės palapinės pavers jūsų šventes įspūdingomis, o renginio dalyviams paliks nepamirštamų įspūdžių. Moderni arkinė palapinė unikali dėl konstrukcijos dizaino, kuris renginiui suteikia elegantiškumo ir didelės erdvės pojūtį. Lanko formos stogas yra jaukus prieglobstis nuo gamtos išdaigų, tad būsite tikri, kad sumanymams nesutrukdys lietus, vėjas ar per vidurdienio saulės kaitra.

Išskirtinio dizaino paviljonai šventėms, renginiams

Aukštos klasės paviljonai pamėgti dėl modernių sprendimų derinant subtilų dizainą su inovatyviomis technologijomis. Arkinės palapinės yra vienos populiariausių tiek Lietuvoje, tiek visame pasaulyje dėl unikalios formos, tvarumo ir paprastumo, o apvalių palapinių nuoma vis labiau populiarėja klientų tarpe. 

Arkos formos stogas yra ne tik tvirtas, tačiau puikiai pasiteiraus kuriant renginio dizainą.  Elegantiškoms vestuvėms, asmeninėms šventėms ir oficialiems renginiams tai suteikia prašmatnumo, o kartu atrodo subtiliai ir jaukiai. Lenktas skliautas suteikia erdvės pojūtį, taip pat itin dailiai atrodo papuoštas dekoracijomis: vestuvėms įprasta lubas puošti žibintais ar girliandomis, prašmatnių pobūvių salę  prabangiu sietynu. Naudojant palapinę konferencijoms, salės lubos pasitarnaus pakabinus viršuje projektorių ar sumontavus specialų apšvietimą. 

Arkinis paviljonas erdviai atrodo ne vien dėl lubų konstrukcijos. Palapinė yra 100 m2 ploto, todėl galite organizuoti 100 stovimų vietų renginį. Inovatyvios konstrukcijos skirtos palapines jungti tarpusavyje, todėl erdvę pavyks praplėsti net kelis kartus, o viduje sutalpinti dar daugiau šventės dalyvių, pastatyti stalus, sumontuoti pakylą ar sceną.

Greitas surinkimas, kokybė

Arkinių palapinių konstrukcijos yra pagamintos iš cinkuoto plieno ir yra tvirtinamos plieninėmis jungtimis. Todėl gaminys tarnauja daugybę metų ir atlaiko net itin dideles apkrovas ir gali būti montuojamas ant bet kokio tipo pagrindo: vejos, trinkelių ar smėlio. 

Inovatyvios konstrukcijos yra taip sukurtos, kad jas būtų galima jungti tarpusavyje. Suformuotas paviljonas palapinės erdvę išplečia net kelis kartus ir net be atraminių kolonų! 

Arkinės palapinės  danga yra pagaminta iš patvaraus, kokybiško ir sertifikuoto audinio. Balto tento palapinės yra ne tik tvarios, bet ir apsaugo nuo bet kokių netikėtumų: lietaus, vėjo ir tiesioginių saulės spindulių. 

Pagal poreikį galima rinktis arkines palapines su skirtingų tipų sienomis. Privatiems vakarams ir renginiams tobulai tinka baltos pilnai uždaros sienos. Didesniems renginiams ar šeimos šventėms – pilnai atviros. Jei norisi kai kurias vietas paslėpti, tiks pusiau uždaros sienos su skaidriu arba baltos spalvos slankiojančiu tentu. 

Arkinių palapinių privalumai

  • Lanko formos aukštas lubas galima dekoruoti, o palapinės viduje įmontuoti norimas dekoracijas ar įkurti pakylą.
  • Kokybiškos medžiagos užtikina gaminio ilgaamžiškumą ir tvarumą.
  • Stilingi sprendimai kuriami palapines jungiant tarpusavyje įvairiomis formomis plotą padidinant kelis kartus. 
  • Arkinių palapinių modeliai gali būti su uždaromis / atviromis sienomis, langais, slankiojančiomis durimis.
  • Internetu arkinių palapinių nuoma yra greita, patikima ir paprasta.

Dažnai užduodami klausimai

Reikia pagalbos? Čia pateikiami dažniausiai mūsų pirkėjų užduodami klausimai:

Kaip pateikti nuomos užsakymą?

Nuomos užsakymai priimami el. paštu nuoma@renginiopartneris.lt arba telefonu +370 66463991

Taip, visą įrangą pristatome ir sumontuojame bet kuriuoje Lietuvos vietoje. 

Taip, tam tikrus daiktus galite pasiimti tiesiai iš mūsų sandėlio. Dėl užsakymo susisiekite telefonu ar el. paštu. 

Paviljono kainai turi įtakos jo dydis, sienų/stogo medžiagos, forma bei data, kuriai reikalingas paviljonas. Mūsų įmonė specializuojasi tik išskirtinai kokybiškos įrangos nuomoje. Gerbiame Jus ir Jūsų renginio dalyvius, todėl garantuojame, kad nuomojama įranga bus tvirta, kokybiška ir tinkama naudojimui. Rinkoje yra nemažai tiekėjų, kurie nuomoja įrangą, kuri gali tiesiog sulūžti, jeigu gautų daugiau apkrovos (stipresnis vėjas/svoris/sudėtingesnis pagrindas) – nerizikuokite savo renginio sėkme. Prieš rinkdamiesi paviljoną palyginkite skirtingų įmonių nuomojamų paviljonų konstrukciją, tentinės medžiagos storį – geriau pažiūrėję pamatysite, kad pigiausi paviljonai būna lyg kiemo pavėsinės.

Paviljonai yra statomi ant skirtingų pagrindų naudojant skirtingas tvirtinimo technologijas. Esame profesionalai, pasiruošę pastatyti savo įrangą ant įvairių paviršių. Apie jūsų renginyje numatoma pagrindą būtinai padiskutuosime ir su Jumis.

Renkantis paviljono dydį, formą ar net spalvą reiktų įsivertinti kiek planuojate sulaukti svečių, kiek turima vietos ar net koks renginio tipas. Reiktų apsispręsti kam teikiate prioritetą: modernumui ar klasikai. Siūlome susisiekti su mumis ir pasidalinti informacija apie savo renginį, o mes savo ruožtu padarysime viską, kad padėtume Jums išsirinkti.

  • Bendraukime. Pasikalbėjus apie Jūsų renginiui reikalingos įrangos poreikį mes tikrai pateiksime geriausią kainos atžvilgiu pasiūlymą.
  • Įrangos nuomos kainą sudaro ir montavimas, ir transportavimas. Jeigu Jums reikia kelių skirtingų įrangos kategorijų (pvz: kėdžių ir paviljono), visada sutaupysite rinkdamiesi vieną tiekėją. 

Susisiekite!