Pakylų Nuoma

Skaityti daugiau

Pakylų nuoma renginiams

Ieškote modernaus, stilingo ir kartu ekonomiško sprendimo artėjantiems renginiams ar šventėms? Išlaisvinkite kūrybiškumą ir pradžiuginkite aplinkinius įspūdingais reginiais pasinaudoję pakylų nuoma. Tai geriausia išeitis tiek dideliems renginiams, tiek šventėms ar festivaliams. Pakylos yra kompaktiškos, o jų montavimas nereikalauja didžiulių techninių kaštų. Todėl galėsite konstrukcijas pritaikyti pagal asmeninius poreikius ir renginio tematiką.

Tinkamo dydžio ir ploto pakylos nuoma galite pasirūpinti didžiuosiuose šalies miestuose – Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje, – ir visoje Lietuvoje. Užtikriname, kad paslauga bus greita ir operatyvi, o pakylos bei kita švenčių atributika atitiks aukščiausios kokybės standartus ir itin patrauklią kainą. 

Kokybė ir greitas surinkimas

Pagamintos taikant inovatyvias technologijas ir modernius dizaino sprendimus, pakylos garantuoja aukščiausios klasės kokybę ir ilgaamžiškumą. Tvirtos aliuminio konstrukcijos atlaiko itin dideles apkrovas, todėl ant viršaus galima eksploatuoti sunkias dekoracijas, profesionalią aparatūrą, o pasirodymus atlikti dideliam žmonių skaičiui. 

Konstrukcija yra tvari ir ilgaamžė – nerūdijants metalas išlaiko aukštus standartus atitinkančias savybes dar daugelį metų. Pakylos pagrindas yra pagamintas iš specialios plokštės. Ši konstrukcijos dalis yra specialiai apdorota, todėl ilgiau išlieka atspari temperatūros kaitai ir drėgmei, o gaminys nesuaižėja itin ilgai. Impregnuotas rudos spalvos danga, medinis paviršius atrodo estetiškai ir dera prie bet kokio tipo renginių interjero bei dizaino. 

Standartinio segmento matmenys yra 2x1m, o jungiant konstrukcijas tarpusavyje galima suformuoti pageidaujamą plotą. Pakylų kojų aukštis yra reguliuojamas, todėl naudojantis pakylomis pavyks išlyginti nelygų pagrindą, o sceną pakelti iki 100 cm. Segmentus taip pat galima rinktis įvairaus aukščio – nuo 20 iki 100 cm. Dėl šios priežasties pavyks išsirinkti pakylas, kurios atitiks pageidaujamas funkcijas ir asmeninius poreikius: šios struktūros tinka naudoti vestuvėms, šventėms ir įvairiems renginiams, vykstantiems tiek lauke, tiek ir viduje. 

Vandeniui atsparus ir neslystantis paviršius

Pakylas galima naudoti renginiams, asmeninėms ar miesto šventėms, koncertams ar pasirodymams. Tai universalus gaminys, kurį paprasta įmontuoti netgi vidaus patalpose. Tad jei renginys vyksta salėje arba paviljone, pakylą galima įkomponuoti pagal asmeninius poreikius: prie pasirinktos sienos ar pačiame centre, kad visi renginio dalyviai gerai matytų atlikėją ar vedėją. 

Aliuminio korpusas yra pagamintas iš nerūdijančių medžiagų, o kokybiška mediena specialiai apdorota, kas apsaugo pakylą nuo irimo ir spartaus dėvėjimosi, todėl konstrukcija išlieka estetiška ir patvari daugybę metų. Pakylos yra pagamintos iš tvirtos ir kokybiškos aliuminio konstrukcijos ir medinės plokštės. Sertifikuotos medžiagos užtikrina, kad pakyla atlaikytų net ir didžiausias apkrovas ir išliktų stabili užklupus bet kokiems orams. Komponuojant aliuminio struktūrą su neslystančio paviršiaus medinėmis plokštėmis, produktas yra atsparus drėgmei, todėl krituliai nepakeičia struktūros kokybės. Net ir sušlapusi danga neslysta, išlieka patogi judėti ir atlikti pasirodymus. 

Domina pakylos nuoma, o galbūt planuojate įsigyti šį gaminį ar kitą? Susisiekite su mumis internetu.

Dažnai užduodami klausimai

Reikia pagalbos? Čia pateikiami dažniausiai mūsų pirkėjų užduodami klausimai:

Ar galima pasiimti įrangą patiems?

Taip, tam tikrus daiktus galite pasiimti tiesiai iš mūsų sandėlio. Dėl užsakymo susisiekite telefonu ar el. paštu. 

Susisiekite!