Prekybinių Palapinių Nuoma

Skaityti daugiau

Ar turite daugybę sumanymų, kuriuos norite realizuoti? Galbūt tam reikia tinkamos vietos ir tinkamo laiko? Rinkitės kompaktišką erdvę ir viskas savaime susidėlios į vietas! Prekybinės palapinės – tai patogus ir greitas sprendimas įvairaus tipo renginiams ar nedidelėms šventėms. 

Jaukią užuoveją ir stogą šventėms, mugėms ar net asmeninėms reikmėms galite išsirinkti užsukę į mūsų svetainę. Pasirūpinkite palapinių nuoma jau dabar ir džiuginkite aplinkinius rankų darbo kūriniais bei kūrybiškais sumanymais išskirtinių renginių metu.

Praktiškos ir tvirtos

Užkietėję prekybininkai ir verslininkai laikosi taisyklės – užtikrinti klientams kokybę, estetiką, tvarumą ir funkcionalumą. Mūsų palapinės prekybai yra sukurtos remiantis tuo pačiu principu. Aukščiausios kokybės sertifikuotos medžiagos yra tvarios ir ilgaamžės, tad užtikrinsite, kad jūsų prekės ar dirbiniai būtų apsaugoti nuo gamtos išdaigų ar kitų netikėtumų. 

Tvirta aliuminio ir plieno konstrukcija užtikrina ilgą gaminio eksploatacijos laiką ir stabilią palapinės formą. Inovatyvus karkasas yra pagamintas be atraminių sijų viduje, todėl pavyks išnaudoti kiekvieną kvadratinį palapinės milimetrą. Kokybiškos palapinės struktūros yra pagamintos iš nerūdijančių medžiagų ir atlaiko itin dideles apkrovas. Todėl konstrukcijos gali būti jungiamos tarpusavyje, pastatant asmeninius poreikius atitinkančio dydžio ir formos prekybinį miestelį.

Taikant pažangias technologijas, palapinės danga yra pagaminta iš tvirtos PVC medžiagos. Tai tvarus apsauginis tentas, kuris užtikrina patikimą apsaugą nuo lietaus, vėjo ir jaukų pavėsį kaitinant vasaros saulei. Palapinės apsauginė danga yra ilgaamžė, todėl išlieka nepakitusi ir estetiškai atrodo net po kelių sezonų.

Prekybinės palapinės sukurtos taip, kad atitiktų švenčių, mugių ar festivalių ploto standartus. Prekybinę 4-25 m2 erdvę galima paversti unikalia vieta, skirta prekiauti rankų darbo kūriniais, dalintis idėjomis ar pristatyti meno kolekciją. Esant poreikiui, galima sujungti kelias palapines į vieną fasadą, o viduje panaikinti papildomas sienas. Taip kelias erdves pavyks sujungti į didžiulį tematinį palapinių miestelį. 

Tai estetiškos palapinės, sukurtos pagal klasikinius standartus ir inovatyvias technologijas. Lauko statiniai dailiai įsikomponuoja į aplinką ir tinka asmeninėms reikmėms. Kompaktiškos palapinės tampa vis populiaresnės šeimos šventėse, viduje įrengiant vaišių stalą, lauko virtuvę ar garso aparatūros studiją.

Prekybinės palapinės nuomos kaina

Prekybinės palapinės kaina priklauso nuo pageidaujamo ploto. Palapinių nuoma prasideda nuo 45 Eur ir priklauso nuo asmeninių poreikių – pageidaujamo ploto, papildomos įrangos nuomos, montavimo, transportavimo ir kita. Renkantis palapines, verta išsinuomoti ne tik stogą ir užuoveją, bet pasirūpinti prekybiniais stalais, kėdėmis ir kitais atributais. 

Taip pat verta atkreipti dėmesį į šventės ar renginio tematiką bei spalvų gamą. Iš mūsų asortimento galite išsirinkti įvairių spalvų palapinių, todėl galėsite gražiai įkomponuoti šį lauko statinį, parinkti tinkamą dekorą ir taip pagyvinti aplinką. 

Paprastas surinkimas

Inovatyvi karkaso konstrukcija yra pagaminta iš itin tvirtos ir tvarios medžiagos. Lengva palapinė kompaktiškai telpa į lengvojo automobilio bagažinę, o jai pastatyti nereikia papildomų montavimo paslaugų. Todėl užuovėja ir apsauga nuo lietaus mėgausitės paprastai ir greitai. 

Prekybinės palapinės yra komplektuojamos su 3 uždaromis sienomis ir viena siena su įėjimu. Pagal asmeninius poreikius sienas galima nuimti, uždėti ir įmontuoti įėjimą su užtrauktuku. Nuėmus sienas, konstrukcijas paprasta sumontuoti tarpusavyje ir plotą išplėsti kelis kartus. 

Įrangos asortimentas itin platus – nuo įvairių spalvų iki poreikius atitinkančio palapinių dydžio – išsirinksite tai, ko reikia šventei, mugei ar renginiu.  Pasirūpinkite prekybiniu palapiniu nuoma didžiuosiuose šalies miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar bet kuriame kitame Lietuvos mieste. Rinkitės sertifikuotų gamintojų palapinių nuomą – užtikriname aukščiausios kokybės standartą ir prieinamą kainą. 

Svarstote įsigyti prekyvietę? O galbūt norite išnuomoti didesnį palapinių kiekį? Susisiekite su mumis internetu – aptarsime visus kilusius klausimus ir bendradarbiavimo galimybes.

Dažnai užduodami klausimai

Reikia pagalbos? Čia pateikiami dažniausiai mūsų pirkėjų užduodami klausimai:

Kaip pateikti nuomos užsakymą?

Nuomos užsakymai priimami el. paštu nuoma@renginiopartneris.lt arba telefonu +370 639 70116

  • Bendraukime. Pasikalbėjus apie Jūsų renginiui reikalingos įrangos poreikį mes tikrai pateiksime geriausią kainos atžvilgiu pasiūlymą.
  • Įrangos nuomos kainą sudaro ir montavimas, ir transportavimas. Jeigu Jums reikia kelių skirtingų įrangos kategorijų (pvz: kėdžių ir paviljono), visada sutaupysite rinkdamiesi vieną tiekėją. 

Taip, tam tikrus daiktus galite pasiimti tiesiai iš mūsų sandėlio. Dėl užsakymo susisiekite telefonu ar el. paštu. 

Taip, visą įrangą pristatome ir sumontuojame bet kuriuoje Lietuvos vietoje. 

Paviljonai yra statomi ant skirtingų pagrindų naudojant skirtingas tvirtinimo technologijas. Esame profesionalai, pasiruošę pastatyti savo įrangą ant įvairių paviršių. Apie jūsų renginyje numatoma pagrindą būtinai padiskutuosime ir su Jumis.

Apie konkrečios įrangos montavimo darbus teiraukitės elektroniniu paštu arba telefonu. Montavimo laikui turi įtakos galimybė privažiuoti prie vietos, pagrindas.

Pilną nuomos kainą sudaro pačios įrangos nuoma, montavimas ir demontavimas (jeigu reikia), transportavimas (jeigu reikia).

Mūsų nuomojama įranga yra nauja ir kruopščiai prižiūrima, valoma. Mūsų paslaugos yra daugiau nei nuoma. Galime garantuoti, kad renginio dieną liksite patenkinti, o planavimo metu perduosime Jums visą sukauptą gerąją patirtį bei suteiksime profesionalias rekomendacijas.

Paviljono kainai turi įtakos jo dydis, sienų/stogo medžiagos, forma bei data, kuriai reikalingas paviljonas. Mūsų įmonė specializuojasi tik išskirtinai kokybiškos įrangos nuomoje. Gerbiame Jus ir Jūsų renginio dalyvius, todėl garantuojame, kad nuomojama įranga bus tvirta, kokybiška ir tinkama naudojimui. Rinkoje yra nemažai tiekėjų, kurie nuomoja įrangą, kuri gali tiesiog sulūžti, jeigu gautų daugiau apkrovos (stipresnis vėjas/svoris/sudėtingesnis pagrindas) – nerizikuokite savo renginio sėkme. Prieš rinkdamiesi paviljoną palyginkite skirtingų įmonių nuomojamų paviljonų konstrukciją, tentinės medžiagos storį – geriau pažiūrėję pamatysite, kad pigiausi paviljonai būna lyg kiemo pavėsinės.

Susisiekite!