Stalų Nuoma

Skaityti daugiau

Stalų nuoma renginiams

Suplanavote renginį iki pat smulkmenų? Kerinčio grožio vieta jau paruošta, o svečių sąrašas – apgalvotas. Lieka pasirūpinti stalais, kurie padės įgyvendinti pobūvio sumanymus. Artėjant šventėms, svarbiems renginiams ir koncertams kreipkitės į Renginio Partnerį. Jau dabar pasirūpinkite aukščiausios kokybės sertifikuotų stalų ir kitų baldų nuoma! Iš plataus asortimento išsirinksite apvalių, sulankstomų, banketinių vidaus ir lauko stalų.

Pasiruoškite gražiausioms gyvenimo šventėms, koncertams ir festivaliams užsukę į mūsų svetainę. Banketinių, baro ir lauko stalų nuoma džiuginkite šventės dalyvius ir svečius, įrengę laisvalaikio, užkandžių, žaidimų erdves išskirtinių renginių metu.

Paprastas ir greitas surinkimas

Inovatyvi karkaso konstrukcija yra pagaminta iš itin tvirtos ir tvarios medžiagos. Sulankstomi plastikiniai stalai bei montuojamos medinės konstrukcijos kompaktiškai telpa į lengvojo automobilio bagažinę, o surinkimui ir montavimui nereikia papildomų paslaugų. Todėl konferencijų stalai ar vakarienių, banketų, žaidimų staliukais naudositės greitai ir paprastai.

Tvirti ir ilgaamžiai stalai yra gaminami iš aukščiausios kokybės medžiagų. Mediniams stalviršiams naudojamas ąžuolas arba kita tanki mediena. Tai ilgaamžė impregnuota žaliava, kuri nepakeičia estetinės išvaizdos net kelis dešimtmečius. Baldai taip pat yra gaminami iš dirbtinių medžiagų. Skirtingo tankio ir storio plastikas puikiai tinka įvairaus tipo stalviršiams. Tvirta medžiaga užtikrina, kad baldai bus ilgaamžiai ir atlaikys itin dideles apkrovas. Stalų kojos gaminamos taikant modernią gamybos technologiją: išliejant plieninį korpusą su specialiais mechanizmais, skirtais montuoti, sulankstyti ir patogiai eksploatuoti gaminį.

Standartinio aukščio stalai yra 76 cm, o baro, kiek aukštesni, ir siekia 110 cm. aukštį. Tiek sulankstomi, tiek tvirtinami baldai yra itin patogus sprendimas, ypač renginio eigoje nusprendus persikelti iš vienos vietos į kitą.

Patogus būdas sutalpinti daug žmonių

Organizuojant renginį, svarbu iš anksto numatyti, kokio tipo tai šventė – stovimas, sėdimas ar mišraus tipo pobūvis. Taip pat apskaičiuoti preliminarų dalyvių skaičių ir renginio trukmę. Nuo to priklausys, kokio aukščio ir dydžio stalų nuoma pasirūpinti.

Jei šventė vyksta atvirame ore, puikus sprendimas – didžiulis lauko stalas, prie kurio sėdint sutelpa 8 ar daugiau žmonių. Užlenkus stalo kojas, baldą lengva pernešti į kitą vietą ir pastatyti ant bet kokio grindinio: vejos, trinkelių ar smėlio. Esant poreikiui, stalą galima uždengti staltiese bei naudoti uždarose patalpose.

Švedišką užkandžių stalą patogiausia serviruoti ant stačiakampio stalo. Vestuvėms, krikštynoms populiaru sujungti stalus tarpusavyje ir formuoti bendrą vakarienės erdvę. Modernus sprendimas – apvalūs banketiniai staliukai, pritaikyti susėsti 6-12 asmenims. Šie stalai puikiai atrodo tiek minimalistinėje aplinkoje, tiek šiuolaikiniame interjere. Ypač paviršių uždengus gražia staltiese – prabanga dvelkiantį dekorą pavyks sukurti derinant dailias dekoracijas ir daliai serviravus stalą. Pamėgtas koktelių vakarėliu atributas yra apvalus baro stalas, prie kurio telpa 4-5 žmonės. Baldas yra universalus ir naudojamas vietoje registratūros, parodoms ir kitiems renginiams.

Kodėl rinktis mus?

Pamirškite apie skirtingus staliukus ar per žemą baro stalą! Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite platų asortimentą šiuolaikiškų, klasikinių lauko ir vidaus stalų, kurie pavers artėjantį renginį ar šventę nepriekaištinga. Nuomojame sertifikuotų gamintojų prekes ir užtikriname aukščiausios kokybės standartą bei geriausią kainą rinkoje. Mūsų specialybė stalų ir suolų nuoma, baro stalų nuoma, sulakstomų stalų nuoma, apavalių stalų nuoma, tad jeigu turite klausimų organizuodami vestuves nedvejokite klausti, nes stalų nuoma vestuvėms ar kitai progai - tai mūsų pagalba Jums. 

Mūsų įrangos asortimentas itin platus, todėl kiekvienas išsirinks viską, ko reikia šventei ar renginiui gera kaina. Internetu pasirūpinkite stalų ir kitų reikalingų baldų nuoma didžiuosiuose Lietuvos miestuose – Kaune, Vilniuje ir Klaipėdoje ir visoje Lietuvoje. Kai reikalingas vienas apvalaus stalo nuoma ar banketinio stalo nuoma kreipkitės ir mes visuomet padėsime. 

Išsirinkote, o gal kilo klausimų apie stalų ir kėdžių nuoma? Susisiekite su mumis šiandien ir sužinokite nuomos galimybes išskirtinėms progoms!

Dažnai užduodami klausimai

Reikia pagalbos? Čia pateikiami dažniausiai mūsų pirkėjų užduodami klausimai:

Kaip pateikti nuomos užsakymą?

Nuomos užsakymai priimami el. paštu nuoma@renginiopartneris.lt arba telefonu +370 66463991

  • Bendraukime. Pasikalbėjus apie Jūsų renginiui reikalingos įrangos poreikį mes tikrai pateiksime geriausią kainos atžvilgiu pasiūlymą.
  • Įrangos nuomos kainą sudaro ir montavimas, ir transportavimas. Jeigu Jums reikia kelių skirtingų įrangos kategorijų (pvz: kėdžių ir paviljono), visada sutaupysite rinkdamiesi vieną tiekėją. 

Taip, visą įrangą pristatome ir sumontuojame bet kuriuoje Lietuvos vietoje. 

Taip, tam tikrus daiktus galite pasiimti tiesiai iš mūsų sandėlio. Dėl užsakymo susisiekite telefonu ar el. paštu. 

Mūsų nuomojama įranga yra nauja ir kruopščiai prižiūrima, valoma. Mūsų paslaugos yra daugiau nei nuoma. Galime garantuoti, kad renginio dieną liksite patenkinti, o planavimo metu perduosime Jums visą sukauptą gerąją patirtį bei suteiksime profesionalias rekomendacijas.

Susisiekite!