Lauko baldų nuoma

Skaityti daugiau

Lauko baldų nuoma renginiams

Lepinant geriems orams – nuo pat ankstyvo pavasario iki pirmojo sniego – stengiamės kuo daugiau laiko praleisti lauke. Saulė, grynas oras ir gamtos spalvų paletė tiesiog kviečia rinktis lauko baldų nuomą. Vienas malonumas jaukiai įsikurti atviroje erdvėje bei mėgautis reginiu čia ir dabar.

Asmeninės šventės kaip krikštynos, vestuvės, gimtadieniai, o taip pat trenskmingi vasaros festivaliai ir koncertai neapsieina be lauko pramogų. Tam, kad kiekviena akimirka būtų nepamirštama, verta investuoti į patogią ir jaukią aplinką. Sertifikuotų gamintojų baldų nuoma užtikrina aukščiausią kokybės standartą, o mes garantuojame geriausią kainą rinkoje ir neįtikėtinas patirtis švenčių ir renginių metu.

Kokybiški ir funkcionalūs lauko baldai

Pagaminti iš aukščiausios kokybės sertifikuotų medžiagų, lauko baldai yra patvarūs ir ilgaamžiai. Tvirtos metalinės kėdžių ir stalų konstrukcijos jungiamos su plastikiniais arba mediniais pagrindais. Taikant modernias technologijas, iš skirtingų medžiagų gaminamos sulankstomos konstrukcijos, o kai skaidrūs baldai liejami iš plastiko. Speciali apsauginė danga – medienos impregnacija, nerūdijančio plieno detalės – apsaugo baldus nuo temperatūros pokyčių ir drėgmės, todėl gaminiai išlieka nepakitę daugybę metų.

Eksterjero baldus paprasta sumontuoti – specialios tvirtinimo ir lankstymo konstrukcijos yra tvirtos, tačiau itin paslankios, todėl baldus pavyks surinkti vos per kelias minutes. Dėl neįtikėtinai mažo svorio, baldai yra labai lengvi, todėl esant poreikiui juos galima sulankstyti ir pernešti į kitą vietą. Kompaktiški, sulankstomi, patogūs montuoti ir sandėliuoti – lauko baldai yra tobulas sprendimas kiekvienam, siekiančiam sukurti patrauklią vietą renginiui ar šventei.

Tvarumas ir praktiškumas – tai pagrindinės lauko baldų savybės. Tiek plastikiniai, mediniai ir medžiaginiai gaminiai yra ilgaamžiai. Minkšti baldai padengti drėgmei atspariu audiniu, todėl nesušlampa net lyjant smarkiam lietui ir nepakeičia spalvos palikti ilgai priešais tiesioginius saulės spindulius. Sėdmaišiai puikiai prisitaiko prie kūno formų: didžiuliai polistirolo maišai formuojami pagal asmeninius poreikius, tačiau išlaiko originalią formą. Baldai yra ergonomiški, kadangi atitinka net neįprasčiausius sėdėjimo poreikius, o juose patogu sėdėti pusiau gulomis ar pilnai išsitiesiti. Esant poreikiui (jei neužtenka sėdimų vietų), minkštame balde gali susėsti net keli žmonės. Polistirolo granulės atlaiko itin didelį svorį, o po ilgo naudojimo jas galima papildyti ar pakeisti naujomis.

Greitas surinkimas

Kompaktiški, lengvi, patogūs transportuoti ir sandėliuoti – kas gali būti geriau. Sulankstomi baldai telpa automobilio bagažinėje, o dideliems renginiams juos patogu transportuoti: dėl aukštos kokybės sulankstomų konstrukcijų baldus paprasta kompaktiškai sudėti vienus ant kitų, todėl galima sutaupyti nemažai vietos.

Rengiant lauko šventę ar pikniką, svarbiausia susikurti erdvę, skirtą paruošti pietų stalą ar pasidėti nedideles smulkmenas. Šį galvosūkį galima pavyks nesunkiai išspręsti pasinaudojus stalų nuoma. Kompaktiški surenkami stalai yra patogūs tiek vežtis į gamtą, tiek išsinešti į kiemą ar aprūpinti festivalio erdves. Pagal poreikį verta rinktis lauko baldų rinkinius arba komplektuoti stalus su kėdėmis ar sėdmaišiais. Įvairių spalvų, dydžių ir formų lauko baldus paprasta priderinti prie natūralios aplinkos ar pasirinktos erdvės.

Svetingumo ir etiketo ženklas – svečiams skirti asmeninę vietą. Vestuvėms ar kviestinėms šventėms tai gali būti vardinis staliukas, prie kurio sėdės pora ar draugų grupė. Tam tinka apvalūs banketiniai staliukai. Nusprendus serviruoti bendrą stalą, kelis stačiakampius baldus paprasta sujungti tarpusavyje į vieną. Baldai lengvai jungiasi tarpusavyje, o uždengti dailia staltiese ir gražiai paserviruoti atrodo kerinčiai. Svarbiausia kruopščiai apskaičiuoti, kiek sėdimų vietų padaryti. Stilingą ir modernų šventės įvaizdį galima sukurti pasinaudojus kokybiškų kėdžių nuoma. Sulankstomos kėdės yra kompaktiškos, lengvos ir patogios, todėl neužima daug vietos ir dailiai įsikomponuoja į bet kokią aplinką.

Populiariausias pasirinkimas lauko renginiams – pokalbių šou, koncertams ar kinui po atviru dangumi – rinktis sėdmaišių nuomą. Baldai lengvi, patogūs transportuoti ir gali būti statomi ant bet kokio grindinio. Sėdmaišiai puikiai prisitaiko tiek prie kūno formų ir grindinio, ant kurio padėti, todėl patogūs naudoti ant kalvoto reljefo, paplūdimio smėlio ar trinkelių. Pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų – drėgmei nepralaidaus audinio arba tvirtos odos bei polistirolo granulių užpildo. Polistirolas išlaiko sėdmaišio formą ir užtikrina visokeriopą patogumą. Tankiai sumegztas audinys atsparus drėgmei, o sertifikuotos medžiagos garantuoja, kad produktas tarnaus ilgus metus ir išliks nepakitęs net dažnai dėvimas.

Sėdmaišiai atlaiko itin dideles apkrovas, todėl nieko nenutiks, jei minkštame balde bus renginio dalyviai įsikurs keliese.

Lauko baldų nuomos kaina

Planuojate organizuoti šventę ir renginį? Pradėkite nuo svečių sąrašo – lengvai apskaičiuosite, kokio dydžio erdvėje išdygs lauko baldų kompozicija. Nuo dalyvių skaičiaus taip pat priklauso ir baldų nuomos kaina. Kuklioms šventėms užtenka mažesnių stalų, lauko baldų komplekto su įmontuojamomis kėdėmis arba, priešingai, – kelių stalų, iš kurių galima suformuoti didžiulę bendrą vaišių erdvę, prie kurios tilps susėsti visi. Dideliems renginiams pravers skirtingų dydžių stalų ir kėdžių nuoma. Siekiant išlaikyti vientisumą, vienodo stiliaus stalai derinami tarpusavyje, o renginyje įrengiamos atskiros sėdmaišių lounge zonos ar atskiros erdvės stalo žaidimams bei konferencijoms.

Pigiausias variantas – sulankstomos metalinio korpuso kėdės su plastikiniu atlošu ir sėdimąja vieta. Šis baldas yra lengvas, kompaktiškas, o nuomos kaina – išties nedidelė. Jos tinka prie bet kokio tipo stalų, lengvai pernešamos ir patogios sėdėti. Rengiant prabangias šventes, praktiškiausias sprendimas yra CrossBack arba skaidrios QUEEN kėdės. Dėl kokybės, kainos ir estetinės išvaizdos santykio tai yra vienas geriausių pasirinkimų, skirtų papuošti šventę, o svečius įkurdinti išties patogiai.

Internetu pasirūpinkite lauko baldų nuoma jau dabar! Dirbame didžiuosiuose šalies miestuose – Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje ir visoje Lietuvoje. Patogūs ir kokybiški lauko baldai renginiams ir šventėms suteikia neribotą įvairovę: nuo kuklių piknikų iki masinių renginių ir festivalių.

Dažnai užduodami klausimai

Reikia pagalbos? Čia pateikiami dažniausiai mūsų pirkėjų užduodami klausimai:

Ar galima pasiimti įrangą patiems?

Taip, tam tikrus daiktus galite pasiimti tiesiai iš mūsų sandėlio. Dėl užsakymo susisiekite telefonu ar el. paštu. 

Susisiekite!