Grindų Nuoma

Skaityti daugiau

Grindų nuoma renginiams

Kilo idėja surengti šventę netradicinėje vietoje? Renginys senoviniame dvare skamba žavingai. O galbūt kalvotoje vietovėje, laukiniame paplūdimyje ar netgi viduryje girios norisi šokti pasidabinus puošniausiais apdarais? Montuojamos grindys – tai novatoriškas pasirinkimas gražiausioms šventėms ir renginiams. Derinant ilgametę patirtį su moderniais gamybos sprendimais tradicinės žaliavos paruošiamos pagal dabartinius poreikius. Šiuolaikiškas, patrauklus dizainas atrodo estetiškai ir užtikrina dangos funkcionalumą.

Modernios, dailios ir kokybiškos medinės grindys puikiai papuoš jūsų artėjančius renginius ir šventes. Tinkamo dydžio ir ploto grindų nuoma galite pasirūpinti bet kuriame šalies kampelyje – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose miestuose– dirbame visoje Lietuvoje! Sertifikuotų gamintojų prekės užtirkina aukščiausią kokybės standartą, o mes garantuojame itin gerą kainą. Esame tikri, kad internetu paslauga bus greita ir patogi, o grindys, renginių atributika bei dizaino elementai pateisins net išrankiausių klientų lūkesčius.

Montuojamos grindys suteikia platų erdvės pasirinkimo spektrą. Grindinį galima kloti dviem skirtingais būdais, todėl organizuoti šventes ir renginius dar niekada nebuvo taip paprasta. Pirmuoju grindis galima jungti tiesiai prie pagrindo: dangą iškloti greitai ir lengvai ant lygių paviršių – vejos, trinkelių ar kieto pagrindo. Vis dėlto suplanavus renginį netradicinėje vietoje, tarkim, ant kalno ar paplūdimyje, svarbu suformuoti tvirtą karkasą, ant kurio nuguls grindinys. Todėl taikomas antrasis būdas – grindinys klojamos ant specialaus pagrindo, skirto išlyginti reljefą. Tokiu būdu danga laikosi išties stabiliai ir yra patogi aktyviai pramogauti, šokti ar statyti pagalbinę įrangą.

Atsparios drėgmei

Gaminamos iš aukščiausios kokybės natūralių medžiagų – kruopščiai apdorotos medienos. Maumedis – tai vidutiniškai kieta ir sunki, sakinga žaliava, kuri gana lėtai džiūna. Ilgas medienos paruošimas garantuoja, kad maumedžio grindys džiūdamos nesuaižėja ir nesutrūkinėja.

Tvarias grindis galima negalvojus iškloti tiek pavėsinėse ar paviljonuose, tiek ir po atviru dangumi. Net ir kilus klimato išdaigoms – pradėjus lyti ar snigti, paviršiaus danga išlieka tinkama naudoti. Grindys išlieka matinės bei neslystančios net ekstremaliomis sąlygomis. Grindinys tobulai tinka bet kokio tipo renginiams – tai tobulas šokių aikštelės grindinys, kurį galima naudoti vestuvėms, koncertams, renginiams ir svarbioms šventėms.

Kokybiškos medinės grindys nuomai

Lyginant su kitais spygliuočiais, maumedžio mediena yra viena kietesnių žaliavų. Iš tokios rūdos pagamintos grinys dažnai vadinamos prabangos preke – dėl natūralių medienos raštų ir patrauklios tekstūros bei sodrios rudai raudonos spalvos, grindys atrodo prabangiai švenčių ir iškilmių metu. Maumedžio mediena nėra lepi, kadangi grindims nėra būtinos itin šiltos ir sausos sąlygos. Priešingai – grindys geriau išsilaiko drėgnesnėje aplinkoje, kur nesuskilinėja ir išlaiko natūralią spalvą. Todėl tai puikus pasirinkimas lauko ir vidaus renginiams bet kuriuo metų laiku – tiek kaitinant saulei, tiek ir užklupus darganotiems orams.

Ruošiant medieną grindų gamybai, maumedis pasirenkamas dėl tolygaus paviršiaus ir išvaizdos. Šlifuotos grindys išryškina natūralius medžio augimo raštus, o apsauginis impregnacinis sluoksnis apsaugo grindinį nuo įbrėžimų ir įtrūkimų. Todėl net dažnai ir intensyviai naudojamos, grindys išlaiko pradinę būklę ir ilgai išlieka nepakitusios. Kas svarbiausia, maumedžio grindinys puikiai dera prie estetikos, o išklojus dangą tiek patalpose, tiek lauko palapinėse interjeras įgauna daugiau gyvybės ir subtilumo.

Montavimas

Pagamintos taikant inovatyvias technologijas ir modernaus dizaino sprendimus, grindys garantuoja aukščiausios klasės kokybę ir ilgaamžiškumą. Sertifikuotos grindų dangos gali būti plačiai naudojamos ir išklojamos bet kurioje vietoje. Tvirtos medinės grindys atlaiko itin dideles apkrovas, todėl ant viršaus galima eksploatuoti sunkias dekoracijas, profesionalią aparatūrą, o pasirodymus atlikti dideliam žmonių skaičiui. Grindis galima montuoti pasirinktoje vietoje, lengvai transportuoti ir sandėliuoti.

Montuojamos dviem skirtingais būdais, grindys jungiamos tiesiai prie esamo pagrindo arba suformavus atraminį karkasą. Pagal pirmąjį būdą, prieš pradedant darbus pagrindo nereikia išlyginti, o grindis rekomenduojama kloti ant lygių ir stabilių paviršių – trinkelių, seno grindinio ar lygios vejos. Antruoju būdu – pirmiausia surenčiamas specialus karkasas, skirtas išlyginti paviršių, ant kurio bus tiesiamas grindinys. Dėl specialaus pasiruošimo, surenkamos grindys klojamos ant bet kokio paviršiaus – kalvoto reljefo, nelygioje pievoje ar net ant biraus paplūdimio smėlio. Kruopščiai suformavus reljefą išlyginantį karkasą, grindys tiesiamos horizontaliai. Montavimo proceso metu užtikrinama, kad danga laikytųsi stabiliai ir būtų tinkama aktyvioms veikloms, o ant viršaus pavyktų eksploatuoti sunkią garso, vaizdo aparatūrą, baldus ir dekoracijas.

Jungiant segmentus tarpusavyje suformuosite pageidaujamo ploto erdvę.

Dėl šios priežasties atviroje vietoje išdygs grindinys, kuris atitiks bet kokias funkcijas ir asmeninius poreikius: grindys tinkamos naudoti vestuvėms, gimtadieniams, o taip pat įvairiems renginiams tiek lauke, tiek ir viduje.
Prieš rinkdamiesi grindis nuomai, gerai apsvarstykite renginio konceptą. Atkreipkite dėmesį į organizuojamo renginio vietą – jei šventė vyks nelygioje vietoje, galbūt reikalingi atraminiai karkasai. Nuomos kaina tiesiogiai atitinka užsakomos įrangos ploto ir kiekio. Nuo to priklausys papildomos transportavimo, montavimo ir kitos išlaidos.

Kyla klausimų? O galbūt norėtumėte įsigyti grindinį? Susisiekime jau dabar – aptarsime bendradarbiavimo galimybes.

Dažnai užduodami klausimai

Reikia pagalbos? Čia pateikiami dažniausiai mūsų pirkėjų užduodami klausimai:

Ar galima pasiimti įrangą patiems?

Taip, tam tikrus daiktus galite pasiimti tiesiai iš mūsų sandėlio. Dėl užsakymo susisiekite telefonu ar el. paštu. 

Susisiekite!