Staltiesių Nuoma

Skaityti daugiau

Kokybiškų staltiesių nuoma šventėms

Kai renginys suplanuotas iki smulkmenų – svečiams išsiųsti pakvietimai, staliukai kruopščiai išdėlioti, lieka pasirūpinti dekoracijomis. Elegantiškos ir prabangios šventės neįsivaizduojamos be dailiai serviruoto stalo, o laikantis etiketo taisyklių, tiesiamos staltiesės, iki šių dienų asocijuojamos su svetingumu ir pagarba. Pasirūpinkite, kad šventės ir renginiai atrodytų nepriekaištingai.

Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite įvairių spalvų, dydžio ir formų staltiesių nuomai. Internetu išsinuomosite dekoro elementus bet kuriame šalies kampelyje – Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje ir kituose miestuose.

Įvairių dydžių staltiesės nuoma

Pagal stalo serviravimo protokolą, minimalaus ilgio staltiesė turi uždengti stalą iki kėdės pradžios, o siekiant prabangos jausmo, geriausia, kad staltiesė nusidriektų iki grindų. Medžiagai gražiai krintant, atsiranda raukšlės – tai vienas iš prabangos elementų. Tinkamo ilgio ir tipo staltiesės atrodo itin dailiai, o nuomos kaina priklauso nuo dydžio, audinio kokybės ir pasiuvimo stiliaus.

Tiek stačiakampės, tiek apvalios staltiesės pasižymi įvairove. Apdengsite nuo mažo 150x150 cm staliuko iki didelio 310x220 cm stalo. Esant poreikiui, susisiekite su mumis ir apsitarsime dėl nestandartinio dydžio staltiesių. Apvalios staltiesės kruopščiai siuvamos taikant modernius sprendimus. Klostės elegantiškai krinta nuo pat stalviršio pabaigos ir dailiai uždengia stalo kojas, kas suteikia baldui grakštumo ir elegancijos. Specialiai baro stalui siuvamos staltiesės yra 80 cm skersmens ir gaminamos iš tampraus poliesterio. Staltiesės dailiai apsitempia ir atrodo išties rafinuotai.

Nedidelio ploto stalų ir baro staliukų plotui nereikia daug audinio, o nuoma – pigiausia. Prabangių banketinių stalų dangos kaina kiek didesnė, vis tik verta investuoti į estetinį grožį, kad šventė susilauktų pagyrų ir būtų nepriekaištinga. Pakelti staltiesių kampai, specialūs įsiuvimai ir surišimui suteikia subtilumo, o staltiesės užtikrina aukščiausios klasės patogumą.

Vestuvinių staltiesių nuoma yra neatsiejamas baldų nuomos elementas, o klientui staltiesių nuoma vestuvėms yra butinybė norint užtikrinti tobulą šventės atmosferą ir vaizdą. Visą staltiesių nuoma internetu yra lengvai prieinama ir suprantama, o mūsų patyrusių konsultantu pagalba išsirinksite norimą ir geriausią variantą savo šventei. 

Platus spalvų asortimentas

Staltiesės yra gaminamos iš aukštos kokybės tvarių medžiagų. Tanki poliesterio medžiaga yra standi ir neišblunka greitai, o staltiesės išlaiko sodrias spalvas ir yra lengvai prižiūrimos, iš patirties, net juodų staltiesių nuoma jų nenublukina ir nepažeidžia. Pagamintos iš kokybiško audinio, staltiesės yra atsparios drėgmei ir temperatūrų kaitoms, todėl jų spalva nepakinta net audiniui sušlapus ar pabuvus priešais tiesioginius saulės spindulius po daugelio kartų baltų staltiesių nuoma nepažeidė staltiesės.

Vestuvėms pamėgta rinktis apvalius banketinius staliukus baltos spalvos staltiesėmis su sijonu, o populiarėjanti vestuvinių ceremonijų detalė – baro staliukai, aptraukti elegantiška smėlinės, baltos ar net juodos spalvos staltiese. Nusprendus įrengti švedišką stalą, stalo plotą dailiai padengia banketinės staltiesės. Sujungus kelis stalus tarpusavyje, staltiesės paslepia jungimo vietas, o graži serviruotė su puokštėmis ir žvakėmis žaviai įsikomponuoja į bendrą šventės interjerą.

Iš plataus asortimento išsirinkite įvairių spalvų baro, apvalių ir stačiakampių staltiesių nuomai. Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite klasikinių baltos, kreminės, raudonos, bordo, rudos, juodos ir kitų spalvų audinių, kuriuos lengvai priderinsite prie bet kokio interjero ir šventės sumanymo.

Dažnai užduodami klausimai

Reikia pagalbos? Čia pateikiami dažniausiai mūsų pirkėjų užduodami klausimai:

Kaip pateikti nuomos užsakymą?

Nuomos užsakymai priimami el. paštu nuoma@renginiopartneris.lt arba telefonu +370 66463991

  • Bendraukime. Pasikalbėjus apie Jūsų renginiui reikalingos įrangos poreikį mes tikrai pateiksime geriausią kainos atžvilgiu pasiūlymą.
  • Įrangos nuomos kainą sudaro ir montavimas, ir transportavimas. Jeigu Jums reikia kelių skirtingų įrangos kategorijų (pvz: kėdžių ir paviljono), visada sutaupysite rinkdamiesi vieną tiekėją. 

Taip, visą įrangą pristatome ir sumontuojame bet kuriuoje Lietuvos vietoje. 

Taip, tam tikrus daiktus galite pasiimti tiesiai iš mūsų sandėlio. Dėl užsakymo susisiekite telefonu ar el. paštu. 

Mūsų nuomojama įranga yra nauja ir kruopščiai prižiūrima, valoma. Mūsų paslaugos yra daugiau nei nuoma. Galime garantuoti, kad renginio dieną liksite patenkinti, o planavimo metu perduosime Jums visą sukauptą gerąją patirtį bei suteiksime profesionalias rekomendacijas.

Susisiekite!