Šildytuvų Nuoma

Skaityti daugiau

Nėra nieko geriau kaip mėgautis vakarais gryname ore! Ypač, kai erdvė yra maloniai apšildyta, o atmosfera – jauki ir gražiai apšviesta. Šiuolaikiški ir efektyvūs šildytuvai suteikia neįtikėtinų pojūčių bet kuriuo metų laiku. Pasirūpinkite šildytuvų nuomą jau dabar – iš plataus asortimento išsirinksite dujinių, infraraudonųjų spindulių ir kitų įrenginių itin gera kaina. Internetu vos per kelias akimirkas išsinuomosite šildytuvą renginiui ar šventei pigiau bet kuriame šalies mieste – dirbame visoje Lietuvoje!

Efektyvūs dujiniai šildytuvai nuomai

Populiariausias klasikinis variantas – dujiniai šildytuvai, pasižymintys elegancija ir efektyvumu. Iš aukštos kokybės tvirto nerūdijančio plieno pagaminti prietaisai yra ilgaamžiai ir atsparūs temperatūros kaitoms bei drėgmei. Derinant moderniąsias technologijas su inovatyviais sprendimais, įrenginyje specialiai įmontuoti papildomi degtuvai užtikrina neįtikėtiną efektyvumą: šildytuvas sudegina beveik 100% naudojimo kuro, o kartu patraukliai atrodo bet kokiame interjere. Būtent dėl šių priežaščių dujinių šildytuvų nuoma yra tokia populiari. 

Kolonos ir graži šildytuvo forma puikiai dekoruoja interjerą ir eksterjerą bei padidina efektyvumą dar kelis kartus. Specialus šilumai laidus šildytuvo gaubtas perneša daug daugiau šilumos, todėl dujinių šildytuvų padedami apšildysite iki 25 m2 plotą. Esant poreikiui, šildymo intensyvumas reguliuojamas, o tai suteikia laisvę palaikyti malonią temperatūrą ir mėgautis malonia šviesa. Šildytuvas kartu spinduliuoja šviesą, suteikiančią namams, balkonui ar terasoms jaukumo.

Infraraudonųjų spindulių šildytuvai

Modernus sprendimas – tai ekonomiški infraraudonųjų spindulių šildytuvai. Tai vienas populiariausių pasirinkimų kavinėms ir restoranams. Dėl aukšto efektyvumo ir taupumo prietaisai išeikvoja kone 40% mažiau elektros energijos ir apšildo didesnį nei 24 m2 plotą, o kartu suteikia progą reguliuoti šilumos intensyvumą. Specialūs stovai skirti šildytuvus montuoti lauko ir vidaus erdvėse, o pakabinami prietaisai pasitarnauja patalpų viduje. Pakabinami prietaisai įprastai naudojami restorano ar kavinės virtuvėje norint patalpoje sukurti malonią atmosferą. Infraraudonųjų spindulių šildytuvų nuoma tai taupus ir efektyvus patalpų šildymo metodas.  

Jaukumas renginio aplinkai

Jaukumas tiesiogiai susipina su šildytuvų efektyvumu, patogumu ir saugumu. Kokybiški lauko ir vidaus šildytuvai gaminami laikantis specialių saugumo sertifikatų. Uždengti šilumai atspariomis nerūdijančio plieno grotelėmis, prietaisai yra apsaugoti nuo įkaitimo, todėl net ir palietus šildytuvą, išvengsite apsideginimo ir interjero detalių sugadinimo. Tai sumanus sprendimas nedidelei patalpai arba šeimos šventėms, kur yra mažų vaikų. Specialūs jutikliai užgesina šildytuvą prietaisui pasvirus neįprastu kampu. Infraraudonųjų spindulių šildytuvai valdomi pulteliu, kas itin patogu prietaisą valdyti iš toli. Lauko šildytuvų nuoma - neatskiriamas lauko renginių atributas. 

Norint sukurti unikalią atmosferą, infraraudonųjų spindulių šildytuvus galima montuoti ant stovų, o prie dujinių įrenginių pritvirtinus ratukus, prietaisą lengva pastatyti pasirinktoje vietoje bei pernešti bet kuriuo metu. Puikus analogas žvakėms ir natūraliam apšvietimui, šildytuvas spinduliuoja oranžinės spalvos šviesą, kuri nedirgina akių ir prisitaiko prie vakarėjančios atmosferos. Esant poreikiui, šilumos intensyvumą galima sumažinti arba prietaisą nusukti bei pernešti į kitą vietą.

Dažnai užduodami klausimai

Reikia pagalbos? Čia pateikiami dažniausiai mūsų pirkėjų užduodami klausimai:

Kaip pateikti nuomos užsakymą?

Nuomos užsakymai priimami el. paštu nuoma@renginiopartneris.lt arba telefonu +370 639 70116

  • Bendraukime. Pasikalbėjus apie Jūsų renginiui reikalingos įrangos poreikį mes tikrai pateiksime geriausią kainos atžvilgiu pasiūlymą.
  • Įrangos nuomos kainą sudaro ir montavimas, ir transportavimas. Jeigu Jums reikia kelių skirtingų įrangos kategorijų (pvz: kėdžių ir paviljono), visada sutaupysite rinkdamiesi vieną tiekėją. 

Taip, visą įrangą pristatome ir sumontuojame bet kuriuoje Lietuvos vietoje. 

Taip, tam tikrus daiktus galite pasiimti tiesiai iš mūsų sandėlio. Dėl užsakymo susisiekite telefonu ar el. paštu. 

Mūsų nuomojama įranga yra nauja ir kruopščiai prižiūrima, valoma. Mūsų paslaugos yra daugiau nei nuoma. Galime garantuoti, kad renginio dieną liksite patenkinti, o planavimo metu perduosime Jums visą sukauptą gerąją patirtį bei suteiksime profesionalias rekomendacijas.

Susisiekite!