Norint suteikti vidaus ir lauko aplinkai jaukumo bei išbaigtumo, ne ką mažiau svarbu pasirūpinti profesionaliu apšvietimu. Lempučių šviesa glaudžiai susijusi su didžiosiomis metų šventėmis, o kartu tai yra nepamainomas puošybos elementas vestuvėms, koncertui ar renginiui.

Abgaubkite jaukia šviesa namus bei suteiksite žavesio namamų terasoms, prekybos centrams, restoranams, kavinėms ar poilsio nameliams. Mūsų svetainėje iš plataus asortimento greitai ir patogiai išsirinksite įvairių spalvų, formų, dydžių ir tipų lempučių nuomai.

Atsparios drėgmei

Lemputės ir lempučių girliandos yra tobulas sprendimas tiek vidaus, tiek ir lauko naudojimui. Aukštos kokybės prietaisai gaminami iš sertifikuotų medžiagų, o tai užtikrina ilgaamžiškumą ir patikimumą ilgus metus. Didelis atsparumas drėgmei ir temperatūrų kaitoms yra pasiektas pasitelkus moderniąsias technologijas. Specialus montavimo būdas užtikrina, kad lemputės ir kiti lauko prietaisai būtų apgaubti apsauginės dangos sluoksniu, kuris yra atsparus vandeniui. Todėl net ir prasidėjus stipriam lietui ar kitoms klimato išdaigoms, girliandos veikia kokybiškai ir toliau gali būti naudojamos lauke.

Atsparumas drėgmei ir temperatūros pokyčiams užtikrina platų lempučių panaudojimo spektrą – nuo namų interjero puošybos iki atvirų lauko erdvių dekoravimo. Lemputes ir ryškiaspalves girliandas taip pat pravartu nuomotis kartu su kitų lauko baldų ir erdvių komplektacija – palapinėmis, paviljonais, scenomis, pakylomis ir kitais produktais mūsų interneto svetainėje. Lempučių girliandų nuoma yra populiari ne tik šventiniu laikotarpiu, lempučių nuoma vestuvėms yra taip pat labai populiari girliandų nuomos paslauga. 

Lauko ir vidaus girliandos šventėms

Interjerui populiaru rinktis prie dizaino derančias lemputes: įmantrios formos, skirtingi dydžiai, švelnios pastelinės spalvos padeda susikurti jaukumą bet kokioje aplinkoje. Šiltos spalvos girliandos yra pamėgtas miegamojo ir vaikų kambario elementas, o sezoninėms šventėms įprasta rinktis šaltos spalvos LED lempučių girliandas.

Eksterjero dekoracijos paprastai derinamos prie renginio tematikos ir metų laiko. Tamsius žiemos vakarus pagyvina ryškiaspalvės dekoracijos ir girliandų juostos. Apkarstytos apie medžius, tvoras lemputės išryškina eksterjero detales, o jomis papuošti balkonai ir terasos pagyvina miesto panoramą. Magiškoms vestuvėms vasarą, vaikų krikštynoms, gimtadieniams ar rudens vakarams žavesio suteikia girliandos-burbulai, kurios puikiai atstoja apšvietimą.

Kodėl rinktis mus?

Mūsų nuomos įmonėje rasite platų asortimentą įvairių tipų, spalvų lempučių ir ilgių lempučių girliandų, skirtų dekoruoti tiek namų interjerą, tiek ir lauko eksterjerą. Prekės yra gaminamos patyrusių ir sertifikuotų gamintojų, kurie naudoja tik aukščiausios kokybės tvirtas, tvarias ir ilgaamžes medžiagas. Sklandi, greita ir patogi nuoma užtikrina ne tik penkių žvaigždučių patirtis, bet ir pačią geriausią kainą rinkoje. Prekių asortimentas nuolat pildomas, o papildoma akcija suteikia galimybę išsinuomoti šios ir kitų grupių prekes pigiau.

Kokybiški produktai patenkina net reikliausius klientus, o kartu toks smulkus aspektas kaip - girliandų nuoma,  paįvairina šeimos šventes, įmonių vakarėlius ar didelius renginius. Užsisakius internetu, lempučių nuoma džiugina Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir bet kuriame kitame šalies kampelyje – dirbame visoje Lietuvoje!

Dažnai užduodami klausimai

Reikia pagalbos? Čia pateikiami dažniausiai mūsų pirkėjų užduodami klausimai:

Kaip pateikti nuomos užsakymą?

Nuomos užsakymai priimami el. paštu nuoma@renginiopartneris.lt arba telefonu +370 66463991

  • Bendraukime. Pasikalbėjus apie Jūsų renginiui reikalingos įrangos poreikį mes tikrai pateiksime geriausią kainos atžvilgiu pasiūlymą.
  • Įrangos nuomos kainą sudaro ir montavimas, ir transportavimas. Jeigu Jums reikia kelių skirtingų įrangos kategorijų (pvz: kėdžių ir paviljono), visada sutaupysite rinkdamiesi vieną tiekėją. 

Taip, tam tikrus daiktus galite pasiimti tiesiai iš mūsų sandėlio. Dėl užsakymo susisiekite telefonu ar el. paštu. 

Taip, visą įrangą pristatome ir sumontuojame bet kuriuoje Lietuvos vietoje. 

Mūsų nuomojama įranga yra nauja ir kruopščiai prižiūrima, valoma. Mūsų paslaugos yra daugiau nei nuoma. Galime garantuoti, kad renginio dieną liksite patenkinti, o planavimo metu perduosime Jums visą sukauptą gerąją patirtį bei suteiksime profesionalias rekomendacijas.

Susisiekite!