Putų Mašinos Nuoma

Skaityti daugiau

Kai viskas suplanuota iki smulkmenų, lieka pasirūpinti tik trenksmingu sriuprizu šventės dalyviams. Įprastai tai būna žvakutėmis papuoštas tortas, dangų nuspalvinantys fejerverkai ar ugnies šou. Pasirūpinkite išskirtiniu GRAND FINALE nustebindami kiekvieną neįtikėtinu pojūčiu iš vaikystės. Modernus sprendimas apdovanoti svečius – tai putų vakarėlis, kuris tiek šeimos šventę, tiek didelį renginį pavers nepamirštamu!

Putų mašinos nuoma galite pasirūpinti internetu jau dabar. Vos per akimirką įprastoms šventėms ir renginiams suteiksite naują dvelksmą, o maudynėmis muilo jūroje mėgausitės Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose miestuose – dirbame visoje Lietuvoje.

Įvairioms šventėms ir renginiams

Vienas madingiausių būdų švęsti bet kokią progą kiekvieno amžiaus svečiams – tiek mažiems vaikams, tiek ir suaugusiems, o kartu puikus papildymas bet kokiam vakarėliui.

Komponuojant pramogą su muzika, laukia neįtikėtinos patirtys sniego baltumo putų jūroje. Tai vienas įspūdingiausių siurprizų gimtadieniams ar net vestuvėms, ypač kai putas galima paįvairinti pasirinktomis spalvomis. Patranka gali būti užpildyta skirtingų spalvų skysčiu, todėl renginio vieta nusidažys žaismingomis spalvomis. Kas dar geriau – putos neišnyksta itin greitai, todėl renginio dalyviai spės nusifotografuoti ir iki soties pašėlti muilo pūgoje.

Paprastas putų mašinos valdymas

Derinant modernius sprendimus ir klasikines pramogas, sukurta naujovė maloniai nustebina švenčių, renginių ir vakarėlių dalyvius. Galingos putų patrankos užtikrina aukščiausios kokybės patirtis: specialus įrenginys šaudo putas, o šūvio nuotolis gali kisti pagal aplinkos veiksnius – vėjo greitį ir kryptį. Vidutiniškai putos nusidriekia nuo 8 iki 20 metrų atstumu, o geriausias efektas pasiekiamas leidžiant jas tam tikru kampu iš aukščiau, tarkim, nuo scenos.

Putų patranka veikia itin greitai ir efektyviai. Mašinos valdymas taip pat paprastas: užtenka įpilti specialaus skysčio, rezervuarą pripildyti vandeniu, o nukreipus patranką reikiama trajektorija – pasiruošti putų lavinai! Viskas, ko reikia – tik specialus skystis, vanduo, elektros lizdas ir laki vaizduotė tiems, kas ketina įprastus renginius paversti nepamirštamomis linksmybėmis.

Kodėl rinktis mus?

Surenkite nepamirštamą šou jau dabar! Gaivinantys fejerverkai, šokiai ir pramogos putų lietuje ar neįtikėtinas siurprizas gimtadieniui arba vestuvėms – visa tai padarysite pasinaudoję putų mašinos nuoma. Efektyvūs šiuolaikiniai putų gaminimo prietaisai suteikia nepamirštamų pojūčių bet kokio amžiaus šventės ar renginio dalyviams. Kaina ir kokybė tiesiogiai atitinka nuomos trukmę, eksploatacijos ir kitas papildomas išlaidas, o nuomojant kartu su papildoma įranga, tai pavyks padaryti daug pigiau.

Dažnai užduodami klausimai

Reikia pagalbos? Čia pateikiami dažniausiai mūsų pirkėjų užduodami klausimai:

Kaip pateikti nuomos užsakymą?

Nuomos užsakymai priimami el. paštu nuoma@renginiopartneris.lt arba telefonu +370 639 70116

  • Bendraukime. Pasikalbėjus apie Jūsų renginiui reikalingos įrangos poreikį mes tikrai pateiksime geriausią kainos atžvilgiu pasiūlymą.
  • Įrangos nuomos kainą sudaro ir montavimas, ir transportavimas. Jeigu Jums reikia kelių skirtingų įrangos kategorijų (pvz: kėdžių ir paviljono), visada sutaupysite rinkdamiesi vieną tiekėją. 

Taip, visą įrangą pristatome ir sumontuojame bet kuriuoje Lietuvos vietoje. 

Taip, tam tikrus daiktus galite pasiimti tiesiai iš mūsų sandėlio. Dėl užsakymo susisiekite telefonu ar el. paštu. 

Mūsų nuomojama įranga yra nauja ir kruopščiai prižiūrima, valoma. Mūsų paslaugos yra daugiau nei nuoma. Galime garantuoti, kad renginio dieną liksite patenkinti, o planavimo metu perduosime Jums visą sukauptą gerąją patirtį bei suteiksime profesionalias rekomendacijas.

Susisiekite!