Atitvarų nuoma

Skaityti daugiau

Atitvarai renginiams – dažnai yra neatsiejamas elementas, leidžiantis kontroliuoti žmonių srautą bei nukreipti jį norima linkme. Visgi, jei organizuojate vienkartinį renginį ar šventę, natūralu - įsigyti juos nebūtų pats naudingiausias sprendimas jums. Tokiu atveju kur kas labiau apsimoka – atitvarus nuomotis. Būtent šią paslaugą ir siūlo Renginiopartneris.lt. Jei susidomėjote, nieko nelaukite ir susisiekite su mūsų komanda. Išklausysime jūsų turimus poreikius ir pateiksime jums geriausiai tinkantį pasiūlymą!

Kada rekomenduojama pasinaudoti atitvarų nuoma?

Juostiniai atitvarai – labai universali šventinė įranga, kuri gali pagelbėti daugelyje situacijų. Visų pirmiausia, jei organizuojate didelį renginį ir norite išvengti grūsčių, atitvarais galite nukreipti žmones į reikiamus įėjimus ar išėjimus. Taip pat jie gali būti idealus pasirinkimas ir tuomet, kai norisi, jog visi žmonės tvarkingai stovėtų eilėje, laukdami progos patekti į koncertą, spektaklį ar kitą organizuojamą renginį. Jais galite atitverti ir konkrečias zonas, kurios gali kelti pavojų svečiams ar dalyviams. Pavyzdžiui, atskirkite tokias zonas, kuriose vykdomi tam tikri techniniai darbai arba kuriose itin slidi danga. 

Turėkite omenyje, jog mūsų parduodami juostiniai atitvarai gali būti jungiami tarpusavyje, taip išgaunant norimo ilgio aptvėrimą. Visi jie yra pagaminti iš tvirtų, kokybiškų medžiagų, todėl jie puikiai atlaikys bet kurį renginį. Na, o jei jums kyla papildomi klausimai apie atitvarus, pasinaudokite Renginiopartneris.lt internetinėje svetainėje esančia tiesioginio susirašinėjimo funkcija – mūsų konsultantai mielai patars ir į juos atsakys. 

Atitvarų nuomos kaina

Renginiopartneris.lt tiesiogiai bendradarbiauja su gamintojais, todėl mūsų komanda savo klientams gali pasiūlyti aukščiausią kokybės kontrolę bei geriausią įrangos nuomos kainą rinkoje. Priklausomai nuo jūsų turimų poreikių, atitvarai gali būti pristatomi tiesiai į jūsų pasirinktą šventės vietą. Dėl to, jei norite sužinoti tikslią šios įrangos nuomos kainą, spauskite mygtuką „Teirautis“, esantį šalia patinkančio atitvaro. Užpildykite užklausą, o mes kaip įmanoma greičiau su jumis susisieksime ir pateiksime jums geriausiai tinkantį pasiūlymą. 

Visi mūsų nuomojami atitvarai yra nauji bei kruopščiai prižiūrimi, todėl, kad ir kuriuos iš jų nuspręsite nuomotis, tikrai nepasigailėsite. Jie puikiai atliks savo funkciją ir gerai atrodys jūsų renginyje ar šventėje. Įsitikinkite tuo patys!

Susisiekite!