Servetėlių nuoma

Skaityti daugiau

Stalo dekoras – tai labai svarbus aspektas, planuojant bet kokią šventę ar renginį. Jis pasirinktai erdvei suteikia daugiau elegancijos, puošnumo ir jaukumo. Visgi, reikėtų nepamiršti, jog toks dekoras susideda ne tik iš staltiesių ar puokščių ant stalų, bet ir iš medžiaginių servetėlių, kurios estetiškai atrodo bei puikiai atlieka savo funkciją, yra malonios liesti. Jei susidomėjote ir jums reikalinga medžiaginių servetėlių nuoma, gera žinia, kadangi Renginiopartneris.lt teikia šią paslaugą tiek mažiems, tiek dideliems renginiams. Nieko nelaukite ir susisiekite su mūsų komanda!

Servetėlės nuomai mūsų asortimente

Renginiopartneris.lt internetinės svetainės kataloge galite rasti išties didelį medžiaginių servetėlių asortimentą nuomai. Priklausomai nuo jūsų turimų norų ir poreikių, galite rinktis iš skirtingų atspalvių servetėlių, tad tikrai kiekvienas ras tokias jas, kurios geriausiai derėtų prie šventės dekoro ar išpildytų turimą viziją. 

Visos medžiaginės servetėlės, nuomojamos Renginiopartneris.lt, yra pasiūtos iš aukštos kokybės medžiagų, todėl estetiškai atrodo bei yra malonios liesti. Jas galite naudoti vestuvėms, krikštynoms, gimtadieniams ar kitoms svarbioms šventėms, kuriose būtinas tinkamai paserviruotas stalas. 

Stengiamės, jog mūsų teikiamomis nuomos paslaugomis kiekvienas klientas liktų maksimaliai patenkintas, tad visas medžiagines servetėles ir kitą šventėms skirtą inventorių kruopščiai prižiūrime ir išvalome po kiekvieno panaudojimo. Tokiu būdu galėsite būti užtikrinti, jog servetėlės puikiai papildys jūsų stalo dekorą. 

Kaip pasirinkti medžiagines servetėles stalo serviravimui?

Medžiaginių servetėlių asortimentas – platus, todėl gali būti sudėtinga apsispręsti, kurios iš jų geriausiai tiktų būtent jūsų organizuojamai šventei ar renginiui. Kad būtų bent kiek lengviau apsispręsti, kurias iš jų vertėtų nuomotis, siūlome atsižvelgti į keletą esminių aspektų:

Dydis. Visų pirmiausia, atkreipkite dėmesį į tai, kokių išmatavimų yra jums patinkančios servetėlės. Įprastai jos yra standartinio dydžio 40x40 cm. 

Spalva. Jei norite sukurti gražų dekorą, labai svarbu, jog visų stalo elementų: staltiesių, gėlių bei medžiaginių servetėlių, spalvos derėtų tarpusavyje ir papildytų vieną kitą. 

Medžiaga. Atsižvelkite ir į tai, iš kokio audinio yra pasiūta ši tekstilė. Renginiopartneris.lt kataloge esančios medžiaginės servetėlės yra pasiūtos iš gabardino, kuris yra itin malonus liesti, puikiai tarnauja ir estetiškai atrodo. 

Medžiaginių servetėlių nuomos kaina

Renginiopartneris.lt – lyderiaujanti įmonė Lietuvoje, kurios viena pagrindinių veiklos sričių - šventinės įrangos nuoma. Nors visas mūsų nuomojamas inventorius pasižymi aukščiausia kokybe, galime pasidžiaugti, jog savo klientams siūlome ir geriausias jo nuomos kainas. Tiesiogiai bendradarbiaujame su gamintojais, tad užtikriname aukščiausią kokybės kontrolę bei išties žemą kainą rinkoje. 

Renginiopartneris.lt komandai svarbus kiekvienas klientas, dėl to aptarnaujame tiek mažus, tiek ir didžiulius renginius bei šventes. Visgi, kiekviena situacija – individuali, tad kviečiame užpildyti užklausos formą, esančią patinkančio produkto aprašyme. Jums pateikus savo turimus poreikius ir pagrindinę renginio informaciją, mūsų komanda kaip įmanoma greičiau su jumis susisieks ir pateiks jums geriausiai tinkantį pasiūlymą. 

Susisiekite!