Skaidrus Modulinis Arkinio Tipo Paviljonas (nuoma), 30 m pločio
Skaidrus Modulinis Arkinio Tipo Paviljonas (nuoma), 30 m pločio

Klientai dažnai nuomojasi kartu šiuos daiktus:

Skaidrus Modulinis Arkinio Tipo Paviljonas (nuoma), 30 m pločio

Kaina: 743,80 €
Dydis: 30x5

Tai išskirtinis, skliautinis - arkinis paviljonas, kurio plotis net 30 m. (ilgis gali būti derinamas). Dėl aukštų lubų bei vidinių kolonų nebuvimo paviljone jausite erdvumą, taip pat turėsite plačias dekoravimo galimybes. Paviljonas yra jungiamas dalimis, kurių kiekvienos plotas 150 m2 (30x5m.), todėl galime sumontuoti paviljoną, kurio plotas nuo 150 iki 900 m2. Galite būti ramūs - Jūsų svečiams vietos tikrai užteks!

Jeigu reikia didesnio paviljono ploto, galime jungti paviljonus tarpusavyje įvairiais šonais. Dėl maksimalaus junginio ploto bei kainos prašome teirautis.

Šį paviljoną galite NUSIPIRKTI ČIA!

Pateikite nuomos užklausą dabar - gaukite atsakymą netrukus!
Lojalūs klientai
Lojalūs klientai
Visoje Lietuvoje
Visoje Lietuvoje
Ilgametė patritis
Ilgametė patritis

Produkto aprašymas

Moduliniai paviljonai pasižymi klasikiniu dizainu ir aiškia forma. Jų struktūra - segmentinė. Jungiant vieną dalį prie kitos galima pastatyti įvairių dydžių nuo 150 m2 iki milžinškų, net 900 kvadratinių metrų plotą siekiančius paviljonus, kurie talpintų net iki 900 asmenų stovint.

Paviljonas sujungtas lataku. 

Šis paviljonas yra sukomplektuotas iš dviejų 15 m. pločio skliautinių paviljonų, kurie yra sujungti vandens nubėgimo lataku. 

Labai platus paviljonas - puikus sprendimas ieškant erdvios palapinės

Šio paviljono plotis siekia net 30 m. Būtent dėl šios priežasties galite užtikrinti gerą atlikėjų matomumą iš bet kurio paviljono kampo. Jis puikiai tinka dideliems renginiams, kai norisi kokybiško, erdvaus sprendimo šventės dalyvių apsaugojimui nuo lietaus ar kaitrios saulės. 

Tinka įvairiems renginiams

Šie paviljonai yra ypač populiarūs Lietuvoje ir pasaulyje įvairaus tipo šventėse: nuo verslo renginių (įmonių renginiai, parodos) iki vestuvių bei miesto švenčių. Tai, ko gero, yra patraukliausias sprendimas ieškant ekonomiško varianto.

Suteikia erdvumo pojūtį

Dėl aukštų lubų paviljonai turi plačias dekoravimo galimybes bei suteikia erdvumo pojūtį - galima kabinti šviestuvus, lemputes, kitas dekoracijas. Dėl tos pačios priežasties po paviljonu galima pastatyti pakylą ar nedidele sceną grupei ar kitam atlikėjui. Konstrukcijos viduje nėra jokių atraminių kolonų todėl esantį plotą galėsite išnaudoti maksimaliai efektyviai.

Plačios modifikavimo galimybės

Paviljonai taip pat ypatingi ir tuo, kad galite rinktis skirtingas tentines medžiagas: baltas arba visiškai skaidrias - kai norisi prabangos ir gamtos bei natūralumo pajūčio. Montuojant konstrukciją galėsime įdėti slankiojančią tentinę sieną, kurią galėsite užtraukti suprastėjus oro sąlygoms bei taip apsaugoti renginio dalyvius.Planuodami paviljono išdėstymą galite rinktis kurias sienas padaryti pilnai uždaras, o kurias skaidrias bei kur įmontuoti duris.


Paviljonas gali būti montuojamas ant įvairių paviršių nuo žolės, plytelių iki paplūdimio smėlio.

Svarbu: Esame lyderiaujantys palapinių nuomotojai Lietuvoje, tad galime pasiūlyti įvairių sprendimų įvairiausiems jūsų poreikiams. Esant poreikiui aptarnaujame tiek mažus, tiek ir didžiulius renginius ar šventes. Kreipkitės - rasime sprendimą! 

Produkto techninė specifikacija

Plotas 150-900m²
Stovint 1-900
Sėdint Priklauso nuo stalų tipo ir išdėstymo. Prašome teirautis.
Aukštis 5 m
Paviljono Plotis 30 m
Paviljono Matmenys 30×(5-30)m
Paviljono spalva Balta / skaidri (skaidraus paviljono kaina skiriasi)
Paviljono konstrukcija Tvirtas aliuminio profilis.
Galimi sienų tipai Pilnai uždaros baltos / Pilnai uždaros skaidrios / Pilnai uždaros baltos su langais / Uždaros su užtrauktuku įėjimui
Kita techninė informacija Prašome teirautis
Galimi priedai Grindys, lempučių girliandos, pakylos, stalai, kėdės, sėdmaišiai, šildytuvai, kita įranga
Galima jungti tarpusavyje Taip
Paviljono medžiaga PVC Tentas 950 g/m²

Panaši įranga

Susisiekite!