Stretch Paviljonas (nuoma)
Stretch Paviljonas (nuoma)
Stretch Paviljonas (nuoma)
Stretch Paviljonas (nuoma)
Stretch Paviljonas (nuoma)
Stretch Paviljonas (nuoma)
Stretch Paviljonas (nuoma)
Stretch Paviljonas (nuoma)

Klientai dažnai nuomojasi kartu šiuos daiktus:

Stretch Paviljonas (nuoma)

Kaina: 619,83 €

Stilingi, įtempiami STRETCH Paviljonai Jus nukels į pietų Afriką - būtent šioje šalyje ir buvo sukurtas šių palapinių dizainas. Šie paviljonai yra visiška NAUJIENA 2020-iems metams, tad jeigu planuojate svečius nustebinti įdomiomis formomis, ko gero, tai geriausias pasirinkimas.

Jeigu reikia didesnio paviljono ploto, galime jungti paviljonus tarpusavyje įvairiais šonais. Dėl maksimalaus junginio ploto bei kainos prašome teirautis.

*Galutinis kainos pasiūlymas yra pateikiamas atsisžvelgus į užsakomos įrangos kiekį, nuomos laikotarptį, transporto išlaidas, kitas reikalingas paslaugas. 

*Nuotraukoje stenginiamės kuo tiksliau atvaizduoti produkto spalvą, tačiau dėl skirtingų ekranų raiškų bei apšvietimo fotografuojant, spalva gali skirtis. 

Šį paviljoną galite NUSIPIRKTI ČIA!

Pateikite nuomos užklausą dabar - gaukite atsakymą netrukus!
Lojalūs klientai
Lojalūs klientai
Visoje Lietuvoje
Visoje Lietuvoje
Ilgametė patritis
Ilgametė patritis

Produkto aprašymas

Itin stilingi, afrikietiško stiliaus paviljonai jaukiam bei egzotiškam Jūsų renginiui. Paviljonų panaudojimas pasaulyje labai platus: nuo Lounge zonos iki vestuvių ar įmonių renginių. Paviljono dydis atvėrus visas jo sienas - 10 x 15, tad maksimaliai galėsite turėti net 150 m2 erdvę po stogu. Paviljonas montuojamas įtempimo būdu, todėl norint uždaryti tam tikras sienas, stogas yra nuleidžiamas tuo pat metu sukuriant magišką, jaukią erdvę. Paviljonas ypatingas ir tuo, kad jo tentas - skoningos kreminės spalvos, jis neabejotinai papuoš Jūsų organizuojamą renginį. Norint papuošti paviljoną, jame nesunkiai pakabinsite girliandas ar lemputes - tam yra įrengti specialūs kabliukai. Paviljoną galime montuoti ant skirtingų paviršių: tiek ant žolės, tiek ir ant trinkelių.

Svarbu: Esame lyderiaujantys renginių įrangos nuomotojai Lietuvoje, tad galime pasiūlyti įvairių sprendimų įvairiausiems jūsų poreikiams. Esant poreikiui aptarnaujame tiek mažus, tiek ir didžiulius renginius ar šventes. Kreipkitės - rasime sprendimą! 

Produkto techninė specifikacija

Plotas 150m²
Stovint 150
Aukštis 2.5m
Sėdint Priklauso nuo stalų tipo ir išdėstymo. Prašome teirautis.
Paviljono Plotis 10m
Paviljono Matmenys 10x15m
Paviljono spalva Kreminė
Paviljono konstrukcija Tvirtas aliuminio profilis.
Galimi sienų tipai Paviljono sienos yra formuojamos nuleidžiant palapinės stogo kraštą.
Kita techninė informacija Prašome teirautis
Galimi priedai Grindys, lempučių girliandos, pakylos, stalai, kėdės, sėdmaišiai, šildytuvai, kita įranga

Dažnai užduodami klausimai

Reikia pagalbos? Čia pateikiami dažniausiai mūsų pirkėjų užduodami klausimai:

Kaip pateikti nuomos užsakymą?

Nuomos užsakymai priimami el. paštu nuoma@renginiopartneris.lt arba telefonu +370 66463991

  • Bendraukime. Pasikalbėjus apie Jūsų renginiui reikalingos įrangos poreikį mes tikrai pateiksime geriausią kainos atžvilgiu pasiūlymą.
  • Įrangos nuomos kainą sudaro ir montavimas, ir transportavimas. Jeigu Jums reikia kelių skirtingų įrangos kategorijų (pvz: kėdžių ir paviljono), visada sutaupysite rinkdamiesi vieną tiekėją. 

Taip, visą įrangą pristatome ir sumontuojame bet kuriuoje Lietuvos vietoje. 

Taip, tam tikrus daiktus galite pasiimti tiesiai iš mūsų sandėlio. Dėl užsakymo susisiekite telefonu ar el. paštu. 

Paviljonai yra statomi ant skirtingų pagrindų naudojant skirtingas tvirtinimo technologijas. Esame profesionalai, pasiruošę pastatyti savo įrangą ant įvairių paviršių. Apie jūsų renginyje numatoma pagrindą būtinai padiskutuosime ir su Jumis.

Apie konkrečios įrangos montavimo darbus teiraukitės elektroniniu paštu arba telefonu. Montavimo laikui turi įtakos galimybė privažiuoti prie vietos, pagrindas.

Pilną nuomos kainą sudaro pačios įrangos nuoma, montavimas ir demontavimas (jeigu reikia), transportavimas (jeigu reikia).

Susisiekite!