Modulinės Palapinės Nuoma

Skaityti daugiau

Ar ieškote palapinių sistemos, kuri būtų sukurta atsižvelgiant į jūsų planuojamos šventės ar renginio poreikius? Mūsų nuomojamos modernios modulinės palapinės suteikia laisvę organizuoti įspūdingus renginius atsižvelgiant į puikų kainos ir kokybės santykį.

Modulinės palapinės yra vienas geriausių sprendimų tiems, kas ieško stilingo ir praktiško sprendimo. Kokybiškos palapinių konstrukcijos sukurtos atsižvelgiant į klientų poreikius, derinant technologinius ir estetinius aspektus. Todėl paviljonas gali atstoti pokylių ar vestuvių salę, VIP poilsio zoną, meno ekspoziciją, privataus renginio ar asmeninės šventės erdvę.

Didelėms šventėms

Modulinių palapinių sistemos pasižymi konstravimo galimybių įvairove. Palapinių struktūra yra segmentinė, o jungiant atskirus segmentus sukuriami įvairaus ploto ir formų paviljonai. Didelės, net iki 1500 m2 ploto erdvės sutalpina iki 1500 dalyvių stovint, todėl paviljonus galima derinti su kitomis sistemomis ir įrengti įspūdingą renginio miestelį.

Aliuminio lydinio karkasai yra pagaminti iš itin patvarios ir lengvos medžiagos, todėl gaminys yra ilgaamžis ir atlaiko labai dideles apkrovas. Dėl to palapinės viduryje nėra būtini atraminiai stulpai, o atvira erdvė suteikia didžiulę laisvę įrengti ir dekoruoti erdvę pagal šventės sumanymą: unikaliai komponuoti sėdėjimo vietas, pakylą ar sceną, sumontuoti garso aparatūrą.

Modulinės palapinės lubos yra itin aukštos – 4.4 m aukščio – pakaks renginius papuošti išskirtiniais elementais. Tai itin aktualu vestuvėms ir asmeninėms šventėms, kurių metu įprasta erdvę dekoruoti žibintais, šviestuvais, įvairiomis girliandomis. Oficialiems renginiams dideliame aukštyje galima pakabinti projektorių ar įrengti taškinį apšvietimą. 

Modulinių palapinių nuomos kaina

Palapinės dydis ir plotas priklauso nuo to, kokio tipo ir dydžio renginys organizuojamas. Vidutiniškai stovinčiam žmogui užtenka apie 1 m2 ploto. Todėl reikėtų preliminariai žinoti, kiek dalyvių susirinks. Tuomet nuspręsti, ar renginys bus stovimas, sėdimas, o galbūt planuojami šokiai ir aktyvios veiklos. Tai padės nustatyti apytikslę pageidaujamos palapinės kainą. Vienas modulinis segmentas užima 27-50m2 plotą, todėl įvairių dydžių palapinių nuoma skiriasi pagal individualų poreikį.

Modernios modalinės palapinės yra klasikinio stiliaus ir formos, todėl solidžiai atrodo tiek oficialių renginių, tiek asmeninių švenčių metu ir puikiai dera su dekoracijomis. Prie šventės dizaino taip pat galima priderinti skirtingų tipų dangą. Skaidrios palapinės skirtos mėgautis šventės akimirkomis mėgaujantis gamta po atviru dangumi. Baltos spalvos tentas yra pamėgtas oficialių švenčių metu. 

Iš plataus asortimento taip pat galima išsirinkti modulinių palapinių langų / sienų tipą. Palapinės yra universalios, todėl sienos gali būti pilnai atviros, uždaros.

Kodėl rinktis mus? 

Mūsų modalinės palapinės atitinka kokybės ir kainos santykį. Baltas ar skaidrus tentas sukuria jaukią atmosferą ir yra patogus tiek asmeninių švenčių, tiek oficialių renginių metu.

Modulinės palapinės įrengimas yra paprastas, todėl galima montuoti ant bet kokio pagrindo. Bet kurį renginį galima organizuoti parke, aikštėje ar net paplūdimyje. 

Mūsų svetainėje iš plataus asortimento internetu galite pasirūpinti modulinių palapinių nuoma Vilniuje ir kituose miestuose. 

Dažnai užduodami klausimai

Reikia pagalbos? Čia pateikiami dažniausiai mūsų pirkėjų užduodami klausimai:

Kaip pateikti nuomos užsakymą?

Nuomos užsakymai priimami el. paštu nuoma@renginiopartneris.lt arba telefonu +370 66463991

Taip, visą įrangą pristatome ir sumontuojame bet kuriuoje Lietuvos vietoje. 

Taip, tam tikrus daiktus galite pasiimti tiesiai iš mūsų sandėlio. Dėl užsakymo susisiekite telefonu ar el. paštu. 

Išsinuomavę paviljoną galėsite būti ramūs, kad net ir užėjus prastiems orams Jūsų renginio dalyviai bus apsaugoti ir ramūs. Grynas oras ir gamtos pojūtis visada kuria pridėtinę vertę renginiui. Aukštos paviljono lubos suteikia daugiau galimybių renginio dekoravimui.

Paviljonai yra statomi ant skirtingų pagrindų naudojant skirtingas tvirtinimo technologijas. Esame profesionalai, pasiruošę pastatyti savo įrangą ant įvairių paviršių. Apie jūsų renginyje numatoma pagrindą būtinai padiskutuosime ir su Jumis.

Paviljono kainai turi įtakos jo dydis, sienų/stogo medžiagos, forma bei data, kuriai reikalingas paviljonas. Mūsų įmonė specializuojasi tik išskirtinai kokybiškos įrangos nuomoje. Gerbiame Jus ir Jūsų renginio dalyvius, todėl garantuojame, kad nuomojama įranga bus tvirta, kokybiška ir tinkama naudojimui. Rinkoje yra nemažai tiekėjų, kurie nuomoja įrangą, kuri gali tiesiog sulūžti, jeigu gautų daugiau apkrovos (stipresnis vėjas/svoris/sudėtingesnis pagrindas) – nerizikuokite savo renginio sėkme. Prieš rinkdamiesi paviljoną palyginkite skirtingų įmonių nuomojamų paviljonų konstrukciją, tentinės medžiagos storį – geriau pažiūrėję pamatysite, kad pigiausi paviljonai būna lyg kiemo pavėsinės.

Susisiekite!