Stretch Palapinės Nuoma

Skaityti daugiau

Ieškote išskirtinės vietos renginiams, kuri būtų egzotiška, tačiau kartu spinduliuotų elegancija ir unikalumu? Stretch paviljonas – tai novatoriškas pasirinkimas. Palapinės dizaine sudera pietietiški elementai ir modernūs sprendimai. Iš pietų Afrikos atkeliavęs dizainas pritaikytas kuriant inovatyvias konstrukcijas bei aukštos kokybės dangą. 

Didelis įtempiamas tentas montuojamas viduje laisvai stovinčiais stulpais, kurie sufomuoja itin jaukią ir malonią erdvę. Konstrukcija ne tik apsaugo nuo kaitrios saulės bei darganotų dienų, bet ir leidžia pasimėgauti autentiška atmosfera.

Erdvumas ir funkcionalumas

Stretch paviljonai yra patogūs ir erdvūs. Standartinio dydžio 150m2 plote pavyks sutalpinti iki 150 asmenų stovint. Egzotiškos palapinės taip pat taikomos profesionaliam naudojimui. Dėl itin aukštos kokybės sertifikuotų medžiagų konstrukcijas lengva jungti įvairiais šonais ir erdvę išplėsti net kelis kartus! Prieš renkantis palapinę dideliems renginiams, verta apsvarstyti, dalyviai sėdės ar stovės. Stovint žmogui užtenka apie 1m2 erdvės, o sėdimų vietų skaičius priklauso nuo konkretaus įrengimo. 

Afrikietiško stiliaus paviljonai pagaminti iš tvarios medžiagos, todėl atlaiko atšiaurias oro sąlygas ir trankius renginius. Storas PVC tentas apsaugo nuo lietaus ir temperatūrų kaitų. Nors palapinė neturi apsauginių sienų, didelį tentą galima šiek tiek nuleisti ir sukurti jaukią užuovėją. Aliuminio lydinio profilis yra tvarus ir atlaiko dideles apkrovas, o specialią konstrukciją galima montuoti ant įvairaus pagrindo. Stretch komplektacija yra pagaminta iš lengvų, kompaktiškų medžiagų, todėl gaminį patogu montuoti, transportuoti ir sandėliuoti.

Puošnus paviljonas šventėms

Įtempiami paviljonai – tai vienas lanksčiausių pasirinkimų norintiems sukurti unikalią erdvę. Konstrukcijų įvairovę galima sukurti įtempiant tentą įvairiais šonais. Tokiu būdų kaskart sukursite skirtingų formų ir aukščio erdves. Stilingi paviljonai iš vienos pusės būti uždara zona, iš kitos – atvira erdvė, skirta pasirodymams ar pramogoms. Tai suteikia didžiulę laisvę kūrybiškai pasirūpinti statinio eksterjeru ir interjeru. 

Stretch stiliaus paviljono aukštis siekia iki 2.5m, todėl afrikietiško stiliaus aplinkoje susikursite malonią atmosferą. Nuo minimalistinių detalių iki egzotiškų ar modernių elementų – palapinės dizainas atrodys itin stilingai ir prašmatniai. Kreminės spalvos spinduliuoja elegancija, dat erdvė tinka tiek šeimos šventėms, tiek vestuvėms, išleistuvėms ar prabangiems vakarėliams. 

Jei renginyje planuojami šokiai, vertėtų viduje ištiesti grindinį. Muzikantams, šventės vedėjams ar specialiems pasirodymams praverčia pakyla, o nuleidus stogą vienoje pusėje pavyks įrengti uždarą poilsio zoną. Sumaniai įkomponavus lempučių girliandas ir nedidelius šviestuvus, nesudėtinga imituoti prabanga dvelkiančią, o kartu egzotišką atmosferą. 

Kodėl rinktis mus?

Planuojate renginį lauke? Pasirūpinkite stretch palapinių nuoma jau dabar! Jaukios, didelės ir modernios erdvės patenkins net reikliausių šventės ar renginio dalyvių poreikius didžiuosiuose šalies miestuose – Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje ar bet kuriame kitame Lietuvos mieste (dirbame visoje Lietuvoje). 

Palapinių nuomos kaina atitinka užsakomos įrangos plotą, kiekį. Taip pat atkreipkite dėmesį į nuomos laikotarpį, transportavimo, montavimo ir kitas papildomas išlaidas. 

Domina Stretch erdvės nuoma, o galbūt svarstote įsigyti šį gaminį? Dėl papildomos informacijos susisiekite su mumis internetu.

Dažnai užduodami klausimai

Reikia pagalbos? Čia pateikiami dažniausiai mūsų pirkėjų užduodami klausimai:

Kaip pateikti nuomos užsakymą?

Nuomos užsakymai priimami el. paštu nuoma@renginiopartneris.lt arba telefonu +370 639 70116

  • Bendraukime. Pasikalbėjus apie Jūsų renginiui reikalingos įrangos poreikį mes tikrai pateiksime geriausią kainos atžvilgiu pasiūlymą.
  • Įrangos nuomos kainą sudaro ir montavimas, ir transportavimas. Jeigu Jums reikia kelių skirtingų įrangos kategorijų (pvz: kėdžių ir paviljono), visada sutaupysite rinkdamiesi vieną tiekėją. 

Taip, visą įrangą pristatome ir sumontuojame bet kuriuoje Lietuvos vietoje. 

Taip, tam tikrus daiktus galite pasiimti tiesiai iš mūsų sandėlio. Dėl užsakymo susisiekite telefonu ar el. paštu. 

Paviljonai yra statomi ant skirtingų pagrindų naudojant skirtingas tvirtinimo technologijas. Esame profesionalai, pasiruošę pastatyti savo įrangą ant įvairių paviršių. Apie jūsų renginyje numatoma pagrindą būtinai padiskutuosime ir su Jumis.

Apie konkrečios įrangos montavimo darbus teiraukitės elektroniniu paštu arba telefonu. Montavimo laikui turi įtakos galimybė privažiuoti prie vietos, pagrindas.

Pilną nuomos kainą sudaro pačios įrangos nuoma, montavimas ir demontavimas (jeigu reikia), transportavimas (jeigu reikia).

Susisiekite!