Pagoda Palapinės Nuoma

Skaityti daugiau

Ieškote kūrybiško ir modernaus sprendimo artėjančioms šventėms ar renginiams? Klasikinės formos Pagoda palapinės – tai tobulas pasirinkimas įvairaus spektro pobūviams. Nedidelės piramidės formos palapines įkursite ant bet kokio pagrindo, tad mėgausitės švente pasirinktoje nuostabaus grožio vietoje. Iš plataus asortimento galite išsirinkti aukštos kokybės Pagoda palapinių nuomai itin greitai ir patogiai.

Piramidės formos paviljonai

Unikalios piramidės formos paviljonai suteikia jaukų prieglobstį kiekvienai šventei ir renginiui. Klasikinio tipo palapinė suprojektuota moderniai: konstrukcijos karkasas ir danga pagaminti iš aukščiausios kokybės sertifikuotų medžiagų.

Tvirtas aliuminio profilis – tai ilgaamžis ir temperatūros kaitoms bei drėgmei atsparus gaminys. Lengva ir patvari medžiaga atlaiko net ir didžiausias apkrovas bei gali būti įvairiai montuojama. Palapines galima jungti tarpusavyje, todėl pavyks įkurti norimos formos ir dydžio fasadus ar net ištisą Pagoda paviljonų miestelį. Vienas geriausių konstrukcijos patobulinimų – korpuso viduje nereikia įtempti metalinių sutvirtinimo lynų. Dėl šios priežasties interjere netrukdo papildomos konstrukcijos, o palapinės erdvę galima išpildyti 100%.

Piramidės formos paviljonas dengiamas tvirta baltos spalvos PVC danga, todėl būsite užtikrinti, kad stipriai lyjant ar pučiant žvarbiam vėjui renginio dalyviai jaustųsi patogiai. Inovatyvus patobulinimas – paviljonų jungimo vietose įmontuoti specialūs lietaus surinkimo latakai. Tai užtikrina, kad palapinė ir viduje esanti įranga bus apsaugoti nuo smarkaus lietaus net didžiulės audros metu.

Didelėms ir mažoms šventėms

Vasaros renginiai ir festivaliai neįsivaizduojami be Pagoda palapinių. Nedidelio ploto erdvėse (9-25 m2) galima sutalpinti nuo 9 iki 25 asmenų stovint. Tai vienas populiariausių sprendimų renginių užkulisiams ar apšildomosioms lauko scenoms. Festivaliuose klasikinės formos palapinės dažnai netgi vadinamos DJ piramidėmis. Pagal asmeninius poreikius erdves galima išnaudoti kaip modernią minimalistinę meno galeriją, privačią poilsio zoną ar kulinarinį kampelį.

Norint paviljoną pritaikyti didesnėms šventėms – vestuvėms ar prabangioms šventėms – konstrukcijas patartina jungti tarpusavyje ir plotą išplėsti net kelis kartus. 2.5 m aukščio lubas galima dekoruoti minimaliomis detalėmis, gyvomis gėlėmis, girliandomis ar žibintais. Taip palapinės atrodo puošnios, o šventės – itin prabangios. 

Pagal poreikį palapines verta komplektuoti su įvairių tipų sienomis. Patogumą ir erdvumą užtikrina pilnai atviros / uždaros ar skaidrios sienos, taip pat sienos su durimis ar užtrauktuku. Organizuojant veiklas, svarbu pasirūpinti ir kitais reikalingais daiktais šventei: stalais, kėdėmis, apšvietimu. Jei renginyje dalyvauja vedėjas ar muzikantai, jiems pravers pakyla ir vieta, skirta įkomponuoti garso aparatūrą.

Kodėl rinktis mus?

Klasikinės Pagoda palapinės – tai idealus pasirinkimas kasdieniam ir profesionaliam naudojimui. Aukštos kokybės konstrukcijos, pagamintos iš sertifikuotų medžiagų, užtikrina, kad gaminys atrodo estetiškai, yra patvarus ir patogus tiek montuoti, tiek transportuoti ir sandėliuoti. Montuojant paviljonus ant įvairaus pagrindo, renginį ar šventę pavyks organizuoti pasirinktoje vietoje. 

Pasirūpinkite pagoda palapinių nuoma jau dabar! Mūsų svetainėje rasite pasiūlymų itin gera kaina, o dėl papildomų klausimų galite susisiekti su mumis internetu. 

Dažnai užduodami klausimai

Reikia pagalbos? Čia pateikiami dažniausiai mūsų pirkėjų užduodami klausimai:

Kaip pateikti nuomos užsakymą?

Nuomos užsakymai priimami el. paštu nuoma@renginiopartneris.lt arba telefonu +370 639 70116

  • Bendraukime. Pasikalbėjus apie Jūsų renginiui reikalingos įrangos poreikį mes tikrai pateiksime geriausią kainos atžvilgiu pasiūlymą.
  • Įrangos nuomos kainą sudaro ir montavimas, ir transportavimas. Jeigu Jums reikia kelių skirtingų įrangos kategorijų (pvz: kėdžių ir paviljono), visada sutaupysite rinkdamiesi vieną tiekėją. 

Taip, visą įrangą pristatome ir sumontuojame bet kuriuoje Lietuvos vietoje. 

Taip, tam tikrus daiktus galite pasiimti tiesiai iš mūsų sandėlio. Dėl užsakymo susisiekite telefonu ar el. paštu. 

Paviljonai yra statomi ant skirtingų pagrindų naudojant skirtingas tvirtinimo technologijas. Esame profesionalai, pasiruošę pastatyti savo įrangą ant įvairių paviršių. Apie jūsų renginyje numatoma pagrindą būtinai padiskutuosime ir su Jumis.

Apie konkrečios įrangos montavimo darbus teiraukitės elektroniniu paštu arba telefonu. Montavimo laikui turi įtakos galimybė privažiuoti prie vietos, pagrindas.

Paviljono kainai turi įtakos jo dydis, sienų/stogo medžiagos, forma bei data, kuriai reikalingas paviljonas. Mūsų įmonė specializuojasi tik išskirtinai kokybiškos įrangos nuomoje. Gerbiame Jus ir Jūsų renginio dalyvius, todėl garantuojame, kad nuomojama įranga bus tvirta, kokybiška ir tinkama naudojimui. Rinkoje yra nemažai tiekėjų, kurie nuomoja įrangą, kuri gali tiesiog sulūžti, jeigu gautų daugiau apkrovos (stipresnis vėjas/svoris/sudėtingesnis pagrindas) – nerizikuokite savo renginio sėkme. Prieš rinkdamiesi paviljoną palyginkite skirtingų įmonių nuomojamų paviljonų konstrukciją, tentinės medžiagos storį – geriau pažiūrėję pamatysite, kad pigiausi paviljonai būna lyg kiemo pavėsinės.

Mūsų nuomojama įranga yra nauja ir kruopščiai prižiūrima, valoma. Mūsų paslaugos yra daugiau nei nuoma. Galime garantuoti, kad renginio dieną liksite patenkinti, o planavimo metu perduosime Jums visą sukauptą gerąją patirtį bei suteiksime profesionalias rekomendacijas.

Susisiekite!