Sėdmaišių Nuoma

Skaityti daugiau

Ieškote šiuolaikiško, patogaus ir ekonomiško sprendimo renginiams ir šventėms? Išlaisvinkite kūrybiškumą ir pradžiuginkite aplinkinius įspūdingais reginiais pasinaudoję sėdmaišių nuoma. Ideali išeitis asmeninėms šventėms, masiniams renginiams ir festivaliams.

Sėdmaišiai yra kompaktiški, jų nereikia specialiai montuoti ar surinkti – užtenka susidėti į bagažinę, o vėliau – išdėlioti bet kokia tvarka pasirinktoje erdvėje. Iš plataus asortimento išsirinksite įvairių tipų, skirtingos dangos ir spalvų sėdmaišių, kurie tiks tiek poilsio zonai, tiek šiuolaikiškoms vestuvėms ar jaukiems renginiams lauke.

Aukštos kokybės sėdmaišiai renginiams

Norite sukurti romantišką atmosferą? Surengti kino seansą lauke? O galbūt jaukią lounge zoną? Sėdmaišiai yra vienas geriausių pasirinkimų – patvarūs, kokybiški ir patogūs baldai kuriami taikant inovatyvias technologijas ir modernaus dizaino sprendimus. Kokybę ir ilgaamžiškumą užtikrina tvari išorinė danga, pagaminta iš tankaus medžiaginio audinio arba storos odos. Polistireno granulių užpildą po ilgo ir dažno naudojimo galima papildyti, todėl minkšti baldai išlaiko pirminę formą ir nesusidėvi itin ilgai.

Įvairių spalvų, dydžių ir formų sėdmaišiai tinka sėdėti, įsitaisyti pusiau gulomis ar pilnai išsitiesti. Standartiškai tai 75 cm aukščio ir 70 cm pločio baldas, į kurį pavyks susmukti visu kūnu – juk gylis net 85 cm! Sėdmaišiai prisitaiko prie kiekvieno žmogaus kūno formos ir sėdėjimo pozos. Bet kokio pobūdžio renginių interjerą papildo ir paįvairina juodos, raudonos, rudos, mėlynos, baltos, pilkos ar kitos spalvų sėdmaišiai.

Komfortabilūs baldai naudojami šventėms, vestuvėms ir koncertams tiek viduje, tiek ir lauke. Komponuojant su kitais baldais – nedideliais staliukais ir dekoracijomis – sėdmaišiai suteikia tobulą progą mėgautis renginiu.

Sėdmaišiai atsparūs drėgmei

Nesvarbu, ar jums reikia nedidelės lauko poilsio zonos, ar pritaikomo lauko poilsio kambario – sėdmaišių nuoma. Jau ne vienerius metus sėdmaišiai tapo pagrindiniu lauko ir vidaus interjero elementu. Minkštas baldas poilsiautojus lydi į paplūdimį, o smalsuoliai į juos susmunka renginių, konferencijų ir koncertų metu.

Tiek atviroms erdvėms, tiek vidaus renginiams verta rinktis atsparų drėgmei sėdmaišį. Itin tankus medžiaginių sėdmaišių audinys ir stora odinių sėdmaišių danga yra atspari drėgmei, todėl lietus nesusigeria į baldo vidų ir sėdmaišį galima greitai naudoti net po smarkaus lietaus. Nėra nieko jaukiau ir patogiau, kaip patogiai įsitaisyti gryname ore. Minkšti baldai suteikia galimybę bendrauti per renginį, o esant reikalui galima įsitaisyti keliese, suformuoti pagal patogumą ar nusinešti sėdmaišį į kitą vietą.

Kodėl rinktis mus?

Planuojate renginį atviroje erdvėje? O galbūt norite įrengti poilsio zoną? Pasirūpinkite lauko ir vidaus sėdmaišių nuomajau dabar! Minkšti, patrauklūs ir neįtikėtinai patogūs sertifikuotų gamintojų baldai yra ilgaamžiai, modernūs ir patogūs, todėl žadą atima net išrankiausiems. Iš plataus asortimento išsirinksite minkštų krėslų gera kaina didžiuosiuose šalies miestuose – Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose ar bet kuriame kitame Lietuvos mieste (dirbame visoje Lietuvoje).

Sėdmaišių nuomos kaina atitinka užsakomos įrangos kiekį ir tipą. Taip pat atkreipkite dėmesį į nuomos laikotarpį, transportavimo, montavimo ir kitas papildomas išlaidas.

Kyla klausimų? O galbūt norite ne tik nuomoti, bet ir įsigyti vieną ar kitą gaminį? Susisiekite su mumis internetu ir aptarsime visas bendravimo galimybes.

Dažnai užduodami klausimai

Reikia pagalbos? Čia pateikiami dažniausiai mūsų pirkėjų užduodami klausimai:

Kaip pateikti nuomos užsakymą?

Nuomos užsakymai priimami el. paštu nuoma@renginiopartneris.lt arba telefonu +370 664 63991

  • Bendraukime. Pasikalbėjus apie Jūsų renginiui reikalingos įrangos poreikį mes tikrai pateiksime geriausią kainos atžvilgiu pasiūlymą.
  • Įrangos nuomos kainą sudaro ir montavimas, ir transportavimas. Jeigu Jums reikia kelių skirtingų įrangos kategorijų (pvz: kėdžių ir paviljono), visada sutaupysite rinkdamiesi vieną tiekėją. 

Taip, visą įrangą pristatome ir sumontuojame bet kuriuoje Lietuvos vietoje. 

Taip, tam tikrus daiktus galite pasiimti tiesiai iš mūsų sandėlio. Dėl užsakymo susisiekite telefonu ar el. paštu. 

Mūsų nuomojama įranga yra nauja ir kruopščiai prižiūrima, valoma. Mūsų paslaugos yra daugiau nei nuoma. Galime garantuoti, kad renginio dieną liksite patenkinti, o planavimo metu perduosime Jums visą sukauptą gerąją patirtį bei suteiksime profesionalias rekomendacijas.

Susisiekite!